Tere. Minul on selline küsimus, seoses kooliaasta lõpuga tekib mul palju vaba aega ning see asemel, et kõik oma päevad kodus/rannas lesides viita, mõtlesin et alustan ka oma netipokkeri karjääri. Küsimus oleks järgnev - kui ma soovin alustada Teiobetis NL4 mängimisest, siis kas 10BI piisab algul - 40€? Ning liikudes edasi, mitu BI peaksin ma koguma, et liikuda NL10, või millist taset Te soovitate mul peale NL4 võtta. Oletame, et vastuseks on 10BI, mis tõenäoliselt on vale vastus, siis kas ma peaksin vastavalt koguma 140€, et kui ma 10BI kaotan, siis on mul endiselt ka 10BI NL4 omi.
Oletan, et tegelikult peaks mul olema 20-30 BI, et edasi liikuda ja kui ma 10€ sisse kannan, siis ma pean lootma, et sellise rahaga ma ka beadin?
Oletan, et tegelikult peaks mul olema 20-30 BI, et edasi liikuda ja kui ma 10€ sisse kannan, siis ma pean lootma, et sellise rahaga ma ka beadin?
Comment