Re: Poker office
Tahax sellist asja teada, et kas Sul kunagi mõni käsi kaduma on läinud Hold'em manageris?
Mängisin just väga pika sessi trios, kuna ei saanud tulema, sest graafik vahetpidamata kerkis ja kerkis ning settide hittimine polnud minu jaox täna 7 ühele :D
Setid siin, setid seal, setid iga nurga peal :)
Aga oli selline värk, et KK'ga flopist top set ja oli selline suure poti mängimine, võtsime mõlemad aega jne, turnis võtsin maha 60 dollarise poti väixe betiga , kuid Hold'em manageris see käsi nagu jäi vahelt ära. Graafik püsis samas kohas edasi pärast seda kätt ning sessiooni kasumi näitaski HEM siis 30 dollarit väixemana kui tegelikult oli lõpux.
On Sul endal olnud käte kadu või trial versioonis üle 50 dollarisi potte ei loeta lol ?
Igatahes tuli tänase 4 tunniga üle 200 dollari ning ostan siis kindlasti HEM'i Pro versiooni ära :)
EDIT: Sessi pikkus oli täpipealt 1000 kätt ! :)
Tahax sellist asja teada, et kas Sul kunagi mõni käsi kaduma on läinud Hold'em manageris?
Mängisin just väga pika sessi trios, kuna ei saanud tulema, sest graafik vahetpidamata kerkis ja kerkis ning settide hittimine polnud minu jaox täna 7 ühele :D
Setid siin, setid seal, setid iga nurga peal :)
Aga oli selline värk, et KK'ga flopist top set ja oli selline suure poti mängimine, võtsime mõlemad aega jne, turnis võtsin maha 60 dollarise poti väixe betiga , kuid Hold'em manageris see käsi nagu jäi vahelt ära. Graafik püsis samas kohas edasi pärast seda kätt ning sessiooni kasumi näitaski HEM siis 30 dollarit väixemana kui tegelikult oli lõpux.
On Sul endal olnud käte kadu või trial versioonis üle 50 dollarisi potte ei loeta lol ?
Igatahes tuli tänase 4 tunniga üle 200 dollari ning ostan siis kindlasti HEM'i Pro versiooni ära :)
EDIT: Sessi pikkus oli täpipealt 1000 kätt ! :)
Comment