Et siis, kas rankal on kogemust Poker Officega, ise sain selle Full tiltis Nati FTP'si kogudes ja selle aasta lõpuni on license. Ei kasutanud seda üldiselt tükk aega, kuna üxkord kui proovisin 4 tableda ka sellega, siis tõmbas arvutil suht hinge kinni, aga kui nüüd neid ranka graafikuid ja asju siin jälgisin, siis tekkis ilge isu statistika järgi kah, kuna 8 aastasest peale teinud statistikat oma mudelautode võistluste kohta jne ;D
Poker office siis muidu joonistab ka ilusad graafikud valmis ja krdi mõnus on neid graafikuid jälgida kasvamas , praegu 2 päeva, kena +264$ kasvu NL50's :D
Aga kuna aasta lõpus tuleb vist osta uus litsents, siis kui oled ka poker office uurinud, et ega mul midagi seal puudu pole võrreldes Hold'em manageriga? Mingid kasulikud statid. Table overlay stats tundub vist küll Hold'em manageri nati võimsam kui videoid olen vaadanud Sul.
Hinnad on vist suht samasse kanti, kui seal Hold'em manageris midagi väga imelist rohkem pole, siis hetkel hakkan küll juba Poker Office kasutamisega ära harjuma. table overlay tuleb ikka ka kasux, täna oli mitmes lauas 70% flopinägemisega mehed, muidu vist polex tähele pannud, aga tänu sellele tegin ühe mehe nii ilusti tühjax , kui vaatasin tema Flopinägemis % ja flop - turn % , mis olid kuskil 80% juures :D AQ'ga ei hakanud selle mehe raha teistele jätma ning riveris savilt all ini top pairiga ja tüüp kinkiski oma raha mulle ;D
Ning veel lisaks küsin, mis peaks olema selline kena number BB/100 handsi lahtris ? :)
Endal hetkel 17.35 , pärast 1524 kätt salvestamist.
Poker office siis muidu joonistab ka ilusad graafikud valmis ja krdi mõnus on neid graafikuid jälgida kasvamas , praegu 2 päeva, kena +264$ kasvu NL50's :D
Aga kuna aasta lõpus tuleb vist osta uus litsents, siis kui oled ka poker office uurinud, et ega mul midagi seal puudu pole võrreldes Hold'em manageriga? Mingid kasulikud statid. Table overlay stats tundub vist küll Hold'em manageri nati võimsam kui videoid olen vaadanud Sul.
Hinnad on vist suht samasse kanti, kui seal Hold'em manageris midagi väga imelist rohkem pole, siis hetkel hakkan küll juba Poker Office kasutamisega ära harjuma. table overlay tuleb ikka ka kasux, täna oli mitmes lauas 70% flopinägemisega mehed, muidu vist polex tähele pannud, aga tänu sellele tegin ühe mehe nii ilusti tühjax , kui vaatasin tema Flopinägemis % ja flop - turn % , mis olid kuskil 80% juures :D AQ'ga ei hakanud selle mehe raha teistele jätma ning riveris savilt all ini top pairiga ja tüüp kinkiski oma raha mulle ;D
Ning veel lisaks küsin, mis peaks olema selline kena number BB/100 handsi lahtris ? :)
Endal hetkel 17.35 , pärast 1524 kätt salvestamist.
Comment