stätid

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • chrosmos
    Õpihimuline Mängur
    • Apr 2009
    • 340

    #1

    stätid

    oskate soovitusi anda, mida peaksin oma mängus muutma? mis stätid peaks olema kõrgemad, mis madalamad?

    põhiliselt NL50 6-max, 10K kätt, winrate 21.13/100BB

    VPIP 17.4, PFR 11.6, 3Bet 3.8, Postflop Agg 1.9, Postflop Agg% 27.2, W$SF 41.2, WTSD% 26.4, Won at SD 60, Flop CBet% 63.4, Turn CBet% 56, River CBet% 57.1, Fold to Flop CBet 58.1, Fold to Turn CBet 28, Fold to River CBet 31.8
  • krayzie
    Grinder
    • Oct 2008
    • 706

    #2
    Re: stätid

    seni kuni võidad ära muuda midagi

    Comment

    • Fortune
      IP
      • Oct 2008
      • 1396

      #3
      Re: stätid

      Kas mulle tundub või ongi viimasel tekkinud hunnik tüüpe, kellel winrate mingi 20BB/100le ja tulevad küsima mis mu stattidega valesti on? Olgugi, et sul käsi vähe on, et midagi konkreetset öelda, ma ei mõista, milles probleem? Sa ju võidad ja täpselt nagu krayzie ütles, miks peaks midagi muutma kui sa võidad? Või sa arvad, et võidad vähe?

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #4
        Re: stätid

        see on täiesti hull winrate, kas väga kõrge skill või väga kõvasti jopanud. Vali ise. Ära muuda midagi.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: stätid

          BB/100? Big bets?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: stätid

            Panen teema lukku, sest on olemas ametlik stattide analüüsimise teema: http://foorum.pokkeriprod.com/index....topicseen.html

            Kohe tõstan algse küsimuse sinna ringi, sealt on lootust rohkem tagasisidet saada.

            Comment

            Working...