Oma tulemuste avaldamisest foorumis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • virx747
    Grinder
    • Nov 2008
    • 751

    #1

    Oma tulemuste avaldamisest foorumis

    Tekkis mõte, et tekitaks väikese arutelu sellest, kuidas rahvas suhtub oma pokkeritulemuste avalikustamisesse.
    Foorumites on ikka vahetevahel näha graafikuid ning blogidest ja päevikutest saab lugeda detailset ülevaadet mängu kulgemisest.
    Kas see on tekitanud lisapingeid ja tulnud kahjuks või vastupidi, lisanud motivatsiooni ja tulnud kasuks?
    Ka siin foorumis on liikmeid, kelle mängust on pidevalt täielik ülevaade ja samas on ka mängijaid, kelle tulemusi pole mitte kunagi näinud.
    Miks siis osad mängijad kohusetundlikult postitavad oma graafikuid ja teised ei anna välja mitte mingisugust infot oma mängu kulgemise kohta?

    Lisaks enda mängu kajastamisele on kindlasti paljusid mingil määral mõjutanud ka teiste tulemuste jälgimine. On ülimalt motiveerivaid graafikuid ja on ka väga hirmutavaid tulemusi.

    Oma arvamusest, siis liitudes kunagi NL10 grinderite pundiga, on olnud pidevalt olemas mingi võrdlusmoment ja kindlasti on see olnud tugev motivaator. Samas tunnen vahel halba mängu tehes, et ahah, nüüd pean selle ju riputama välja kõigile nähtavaks ja ausaltõeldes olen tundnud sellega seoses mingit lisapinget. Palju mõnusam oleks lasta omaette ja mite stressata mõeldes sellele, mis teised arvavad.

    Nii et vähemalt minu jaoks kahe otsaga asi: ühelt poolt motiveeriv ja tagant torkiv, teisest küljest lisapinget tekitav. Sellepärast ka selline teema.

  • kollane
    Pokkerihai
    • Nov 2008
    • 2031

    #2
    Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

    Teiste ilusad graafikud ikka motiveerivad ja muidu ilus vaadata.
    Enda bloginurgas panen ma sellepärast , et kirjutada huvitavalt ma ei oska,vähemalt saab siis graafikuid vaadata ;D
    Minged lisapingeid see minus ei tekita , et teised näevad vms. olgu miinus või pluss.
    vabavalik , kes näitab kes mitte.

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #3
      Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

      1)Kui ma kunagi peaks elukutseliseks hakkama, siis ei kavatse kellelegi enam jagada mingeid graafikuid avalikes foorumites. Pole vaja teada teistel ("teiste" all pean silmas mingeid suvalisi lohhe kes on kuidagimoodi poolkogemata siia/mõnda teise foorumisse ära eksinud ja kelle pisikesed ajud võivad mingeid imeasju hakata genereerima.)

      2)Senikaua kui ma teen seda hobi korras, postitan heameelega oma graafikuid ja statse, et saada kiitusi/laitusi/abistavaid kommentaare vms.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

        Minu seisukoht on suht kindel. Ei postita kunagi graafikuid, kui just tegu pole mingite väljakutsete, projektide jne.

        Kindlasti on graafikute postitamisel oma head ja vead, kuid üldjuhul peaks inimesed jätma ka üht-teist enda teada ;D

        Comment

        • Cash87
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1402

          #5
          Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

          Kui kriitikat ei talu ja ei taha sisi postidades ainult endale tulemusi võid ju ka öelda et ärge kritiseerige või ära pane üldse. See ei tohiks olla kohustus et nüüd mul halb run ja pean seda graafikut kõigile näitama, ega sa ei mängi meie jaoks ja meie heakskiidu jaoks vaid eelkõige endale niiet meie ei tohiks sind üldse mõjutada ega huvitada kui tahad nõu või abi siis lihtsalt küsid aga endal sul meie ees kohustusi ei ole :)
          Edu grindimisel me oleme ikka sellepoolt et sul hästi läheks :)

          Comment

          • virx747
            Grinder
            • Nov 2008
            • 751

            #6
            Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

            Algselt postitas Cash87
            Kui kriitikat ei talu ja ei taha sisi postidades ainult endale tulemusi võid ju ka öelda et ärge kritiseerige või ära pane üldse. See ei tohiks olla kohustus et nüüd mul halb run ja pean seda graafikut kõigile näitama, ega sa ei mängi meie jaoks ja meie heakskiidu jaoks vaid eelkõige endale niiet meie ei tohiks sind üldse mõjutada ega huvitada kui tahad nõu või abi siis lihtsalt küsid aga endal sul meie ees kohustusi ei ole :)
            Edu grindimisel me oleme ikka sellepoolt et sul hästi läheks :)
            Mu eesmärk ei olnud tõesti minu personaalset küsimust siin arutama hakata. :)
            Soovisin lihtsalt väikest arutelu ja kuulda teiste mõtteid ja arvamusi teemast üldiselt. Ise ütlesin kunagi, et kui BR on üle 1000, siis enam tulemusi ei postita, aga millegipärast postitan ikka.

            Comment

            • peokuningas
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 444

              #7
              Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

              Minu meelest võiks graafikute teema olla nähtav ainult sisse loginud kasutajatele.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

                Mina jälgin heameelega teiste graafikuid ja tegemisi. Enda graafikuid väga hea meelega ei pane, kuna siis tunnen ennast laisana, et jälle liiga vähe käsi. Midagi varjata küll ei ole ja ei näe ka põhjust, ükskõik mis limiidis.
                Ranka graafikud tema blogis tõid mu üldse tõsisemalt pokkeri juurde.

                Comment

                • krayzie
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 706

                  #9
                  Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

                  isiklikult olen otsustanud oma kuu/aasta/muu regulaarse perioodi graafikuid mitte postitada sest sel juhul peaksin tegema seda regulaarselt ning sellist kohustust enda kanda võtta ei soovi. ei soovi ka ühineda seltskonnaga kes postitavad oma graafikuid ja blogivad ainult heaterite korral ning muul ajal hoiavad "madalat profiili"

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #10
                    Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

                    Mulle meeldib teiste graafikuid vahtida, seega postitan ka enda omasi :P

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #11
                      Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

                      Algselt postitas TIGRANO
                      Minu seisukoht on suht kindel. Ei postita kunagi graafikuid, kui just tegu pole mingite väljakutsete, projektide jne.

                      Kindlasti on graafikute postitamisel oma head ja vead, kuid üldjuhul peaks inimesed jätma ka üht-teist enda teada ;D
                      Algselt postitas krayzie
                      isiklikult olen otsustanud oma kuu/aasta/muu regulaarse perioodi graafikuid mitte postitada sest sel juhul peaksin tegema seda regulaarselt ning sellist kohustust enda kanda võtta ei soovi. ei soovi ka ühineda seltskonnaga kes postitavad oma graafikuid ja blogivad ainult heaterite korral ning muul ajal hoiavad "madalat profiili"
                      kaks kaotavat mängijat.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #12
                        Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

                        Algselt postitas lebovend
                        kaks kaotavat mängijat.
                        Tabasid naelapea pihta ;D

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #13
                          Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

                          Minu jaoks on graafikud ikka parimaks motivatsiooni allikaks. Eriti sellised mis liiguvad tõusvas joones 2k$+ kuu lõikes. Kui mingit jama hakkan laudades keerama siis esimene mõte kohe, et ma tahan ka kiiremini, kõrgemale, kaugemale.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #14
                            Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

                            Mu arust kogu internet on nii ebaprivaatne.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #15
                              Re: Oma tulemuste avaldamisest foorumis

                              mulle meeldib graafikuid postitada.. ju ma olen veidi edev ka...ühelt poolt see distsiplineerib mind ennast.. olen nö kohustatud oma tegemisi pidevalt üle vaatama... teisest küljest motiveerib ka, kui vaatad oma graafikuid ja state, mis vaikselt liiguvad selles suunas kuhu tahan.. ja on hea history, mis etapil mida olen mõelnud ja teinud... lisaks olen päris palju asjalikku nõu ja näppunäiteid saanud.. eriti oma postitatud handide tagasisidest...

                              teiste graafikuid ja tegemisi meeldib ka vaadata.. ja oma newbie arvamust meeldib ka handide juures avaldada..

                              toetan ideed, et graafikute vaatamiseks peaks ka olema sisse loginud..

                              arvatavasti kui ma kunagi NL50+ limiiti jõuan, siis enam state ei postita... ja graafikutel hakkavad ka $ asemel bb'd olema..

                              Comment

                              Working...