Re: Mitu tundi pokkerit oled mänginud?
ma arvan, et see ei olnud 2+2 artikkle, vaid Paranoidi foorumist ja seal oli enamus juttu Bill Gatesist ja The Beatelsist.
Sellest beatlesi asjast see ütlus ka, et mis on sinu Hamburg. The Beatles oli mänginud sitaks kaua Hamburgis mingitel festivalidel ja kui inglismaale tagasi kolisid, siis öeldi, et sinna läks kari kutte, aga tagasi tuli bänd
a ma ei leia seda artiklit praegu üles
Algselt postitas ranka
Sellest beatlesi asjast see ütlus ka, et mis on sinu Hamburg. The Beatles oli mänginud sitaks kaua Hamburgis mingitel festivalidel ja kui inglismaale tagasi kolisid, siis öeldi, et sinna läks kari kutte, aga tagasi tuli bänd
a ma ei leia seda artiklit praegu üles

Comment