vajaks abi

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Bikewarrior
    Bännitud
    • Apr 2009
    • 283

    #1

    vajaks abi





    Tere! Vajaks hädasti abi oma mänguga. Mängin starsis ja olen mänginud siinse foorumi preflop tabeli abil enamasti. Kuid mäng ei suju. Äkki keegi oskaks aidata või mida ma poker trackerist peaks otsima, et oma mängus vigu leida. Praegu olen broke aga jonni ei jäta ja mängimist lõpetada sellepärast küll ei kavatse. Mängisin korra ka limiidis nl25 oma bankrolli vastu küll aga kaotasin AA käega suure summa preflopis all-in minnes.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: vajaks abi

    Preflop oled liiga passiivne, positisoons ei jaga essugi.

    Üldse see teema lukku ja quoten su probleemi teemasse:
    http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,309.0.html

    Su postituse leiab aadressilt: http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg51938

    Comment

    Working...