Kas oksmaa on pankrotis?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RahaPandiRotti
    Räme Fish
    • Dec 2013
    • 17

    #1

    Kas oksmaa on pankrotis?

    Oksmaa
    Last edited by RahaPandiRotti; 14.03.18, 01:53.
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #2
    Re: Kas hotcoca on pankrotis?

    Kallis RPR, blogi pole ma uuendanud juba pikemat aega. Updaten twitterit, aga jah, see kevad-suvi kõvasti vähem, sest pole onlines väga mänginud, sest leidsin uue hobi, mis võtab rohkelt aega- crypto.

    Mis puutub pokkerisse, siis vahel saab mänguisu täis NLPLO25-50-100s ja thats it (+live).
    Ja kuna tegelen cryptoga rohkem, siis ei näe pointi postitada enda pokkeritwitterisse cryptostuffi.
    Twitteri jätan ikka pokkeri jaoks ja kui sa tõesti oleksid suur fänn, siis teaksid, kus mängimas olen käinud .

    Tore, et muret tunned =)

    Sinu kekutaja hotcoca
    Last edited by hotcocacola; 05.10.17, 11:37.

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #3
      Re: Kas hotcoca on pankrotis?

      Kuulsin samuti, et pankrotis. Pidavat Annelinnas burksi ostma pidevalt, kõige odavamat juustukat järlepa kotletiga, vana DG pusa on seljas, näeb suht võidunud välja.

      Kahju poisist, oli solid geneja kunagi :(

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #4
        Re: Kas hotcoca on pankrotis?

        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
        Kuulsin samuti, et pankrotis. Pidavat Annelinnas burksi ostma pidevalt, kõige odavamat juustukat järlepa kotletiga, vana DG pusa on seljas, näeb suht võidunud välja.

        Kahju poisist, oli solid geneja kunagi :(
        Ise võtsid täna minu sirka-vahetuse üle, donk rsk :D

        Last edited by hotcocacola; 05.10.17, 12:37.

        Comment

        • Priidix
          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
          • Jun 2009
          • 2839

          #5
          Re: Kas hotcoca on pankrotis?

          Algselt postitas RahaPandiRotti Vaata postitust
          fishy
          Jep!

          Lisaks sellele käivad jutud, et eestlastel on võimalik ainult spin n go`des 50k€/year teha.

          Comment

          Working...