HU winrate

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • surka
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 336

    #1

    HU winrate

    olen kuulnud, et fullrinigis on vaja 100k k''elist samplit, et winrate kohta j''reldusi teha

    kui suur peaks olema sample et HU kohta j''reldusi teha?
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #2
    Re: HU winrate

    saada codeccile PM

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #3
      Re: HU winrate

      Ma ei tea, mismõttes järeldusi?

      100K on imo liiga palju, selle aja jooksul muutub mäng juba liiga palju. Muidugi oleneb ka inimesest, mõni mängib vb 50K HU käsi kuus, ma mängin 10-15K. Samas mõned tegijad räägivad, kuidas neil HU-s olnud 100K käeline breakeven stretch (MasterLJ).

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #4
        Re: HU winrate

        aga mis winrate oleks HUis norm?
        10BB/100?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: HU winrate

          Algselt postitas variatsioon
          aga mis winrate oleks HUis norm?
          10BB/100?
          Oleneb kelle vastu sa mängid - kui fishide vastu, siis tõenäoliselt on vähe, kui regularide vastu, siis tõenäoliselt on suur. Mina HU-d ei ole mänginud aga ma eeldan, et HU-s ei ole absoluutselt mitte midagi "mis peaks olema" - kõik sõltub täpselt sellest, kelle vastu ja kuidas sa mängid!

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #6
            Re: HU winrate

            Algselt postitas variatsioon
            aga mis winrate oleks HUis norm?
            10BB/100?
            Mul on 18BB/100 NL200-s 80K käe kohta, olen suht bumhunter, aeg-ajalt on isu regularidega ka madistada. Sõbral, kes on sickest bumhunter ever, on 40BB/100 mingi 150K käe peale NL200-400.

            Btw, kas keegi oskab öelda, kas on olemas mõni midstakes (NL400-1000) mängija PokerStarsis/FullTildis, kes erilist bumhunti ei tee ja näitab long runis 10PTBB/100 aka 20BB/100 winrate?

            Comment

            • ok2aa
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 1903

              #7
              Re: HU winrate

              mis ta tunnitasu on?

              pakun et kindlasti on midstakes mängija (kes ei bumhunti) suure sample juures 10ptbb'ga. point on aga selles, et enamus ajast passib ta ikkagi niisama, sest keegi temaga ei mängi. proovisin fulltildis HU mängida nl200 üle poole aasta. unpossible, tüübid quitivad peale esimest 20 kätt

              Comment

              • Svenza
                Svetlana aka Buldooser
                • Oct 2008
                • 3591

                #8
                Re: HU winrate

                FYP

                Algselt postitas ok2aa
                mis ta tunnitasu on?

                pakun et kindlasti on midstakes mängija (kes ei bumhunti) suure sample juures 10ptbb'ga. point on aga selles, et enamus ajast passib ta ikkagi niisama, sest keegi temaga ei mängi. proovisin fulltildis HU mängida nl200 üle poole aasta. impossible, tüübid quitivad peale esimest 20 kätt
                Mis see bumhunt muidu tähendab?
                Otsite joodikutest anakaid, purjus paadialuseid mängulauast?

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #9
                  Re: HU winrate

                  Algselt postitas Svenza
                  FYP

                  Mis see bumhunt muidu tähendab?
                  Otsite joodikutest anakaid, purjus paadialuseid mängulauast?
                  see fyp oli meelega tehtud. ja bumhunt tähendab põmst seda, et mängid ainult eriliste ilalõugadega - kui näed et vastasel on pool ajurakkugi siis quitid ja jääd ootama megafishi. see on suurtel saitidel HU põmst välja suretanud.

                  Comment

                  Working...