Pokkeriajakirjad

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    Pokkeriajakirjad

    Milliseid ajakirju loete?
    Kust tellite ja palju maksavad? (Välismaa omadest ntks.)

    Eriti huvitavad sellised, kus on suurem rõhk strateegilistele artiklitele.
    Fullstacks have more fun.
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: Pokkeriajakirjad

    Tahaks ka teada mida rahvas loeb CardPlayer on suht popp

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #3
      Re: Pokkeriajakirjad

      ainult olümpsis käies loen, suht kräpp tundub üldjuhul

      Comment

      • Tuul
        Grinder
        • Oct 2008
        • 989

        #4
        Re: Pokkeriajakirjad

        kräpp jah, veab kui reklaami vahelt mõne artikli ka ülesse leian

        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #5
          Re: Pokkeriajakirjad

          need samad ajakirjad peaksid netis ka PDF kujul olemas olema, ise olen kunagi ühte otsinud ja kodulehel olid nagu olemas

          Comment

          • surka
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 336

            #6
            Re: Pokkeriajakirjad

            kunagi sai ameerikas k''idud ja yks ''bluff magazine'' endale soetatud, pole kyll seda juurde tellinud, aga artiklid olid asjakohased ning ei olnud eestistatud pokkeriterminoloogiat t''is topitud nagu card player.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #7
              Re: Pokkeriajakirjad

              bluff on jh hea
              suht sisukas

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #8
                Re: Pokkeriajakirjad

                mul autos eesti cardplayerid. loen aint siis, siis naist ootan autos vms, et igav poleks.
                ei tunne puudust ja ei telli midagi.

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #9
                  Re: Pokkeriajakirjad

                  olen ka siiani ainult eesti cardplayerid lugenud, mis kõik olen endale ostnud ikka ise :)

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #10
                    Re: Pokkeriajakirjad

                    Eesti CardPlayerit on vahva lugeda. Erilist tarkust seal muidugi ei saa, aga muidu artikleid on lahe õhtuti lugeda.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #11
                      Re: Pokkeriajakirjad

                      Ostsin ka täna selle. Pole viga, aga strateegiat tõesti pole eriti :)
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #12
                        Re: Pokkeriajakirjad

                        imo ongi ajakirja eesmärk olla meelelahutuslik. seega seal peakski olema elulood/persoonilood, ürituste kirjeldused/tutvustused jms artiklid.
                        strateegiat leiab foorumitest/raamatutest/õppesaititelt piisavalt.

                        Comment

                        • Swicheroo
                          Julm Donk
                          • Jan 2009
                          • 50

                          #13
                          Re: Pokkeriajakirjad

                          Kas keegi teab kus cardplayeri viimast numbrit veel müüakse Tallinnas, eelistatult kesklinnas?

                          Comment

                          Working...