Edukate abi küsiks :)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Madis_89
    Grinder
    • Feb 2009
    • 841

    #1

    Edukate abi küsiks :)

    Niisiis, olen juba pea üle aasta lihtsalt hobina vahel netipokkerit mänginud.Nüüd siis plaanisin asja natuke põhjalikumalt võtta ja keskmisest hobimängijast natuke targemaks saada.Tõmbasin endale HEM triali ja mängisin läbi ca 2000 kätt (analüüsimiseks liiga vähe?) Nüüd targemate nimeste foorumisse jõudes küsiksin ehk mida ma täiesti valesti teen ja mida ma ehk ainult natuke muutma peaks. Mõningetest statidest tegin siis pildi ja nüüd loodan, et keegi ehk viitsib pilgu peale visata ja öelda mis on mis ja millised ma need hoidma peaks.



    Kuskilt artiklist juba lugesin kah, et River Agg peaks väiksema olema ;D

    //ainult 6-maxi olen mänginud seni.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Edukate abi küsiks :)

    Liiga vähe käsi, et midagi konkreetselt öelda aga tundub, et mängid liiga palju käsi.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #3
      Re: Edukate abi küsiks :)

      Mis valesti peaks olema, need 2k käsi oled ju võitvalt mänginud ;D

      Comment

      • goldec

        #4
        Re: Edukate abi küsiks :)

        Vaatasin ka, et päris hea kui suudad sellise stiili tootma panna!

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #5
          Re: Edukate abi küsiks :)

          Kasum on tulnud tegelikult ainult tänu veel lollimatele.

          6-maxi statid peaksidki siis umbes sarnased olema? Peale selle et vähem käsi.

          Comment

          • EGERT
            Vana Tegija
            • Mar 2009
            • 1042

            #6
            Re: Edukate abi küsiks :)

            turni agro võrdsemaks ehk?

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #7
              Re: Edukate abi küsiks :)

              Algselt postitas Madis_89
              Kasum on tulnud tegelikult ainult tänu veel lollimatele.

              6-maxi statid peaksidki siis umbes sarnased olema? Peale selle et vähem käsi.
              Mina mängin 6maxi kuskil 18/16, aga väga paljud mängivad edukalt tunduvalt suuremate numbritega.

              Comment

              • ESTPatrick
                Olümpsi Mägi Aivar
                • Nov 2008
                • 5572

                #8
                Re: Edukate abi küsiks :)

                ma pole kunagi alla 20,5 saanud VPIP, see on suht miinimum nit stiil minu jaoks.

                igat stiili tuleb lihtsalt osata mängida, mõni oskab 18/16, teine 31/21

                Comment

                Working...