Henri K värvatud. kes järgmisena....Imre? Kolk? Ranka?
Pokerstars paneb Baltmaade parimatest mängijatest kokku profitiimi.
Collapse
X
-
Re: Pokerstars paneb Baltmaade parimatest mängijatest kokku profitiimi.
Mina mitte, sest PokerStar Proks saavad reeglina mängijad, kes on võitnud mõne suure turniiri, minul paraku selliseid trofeesid ja skalpe ette näidata ei ole. Kolk ka selline 50:50 mees, kes tuli-säras-kadus aga Imre kindlasti, kuna ta on olnud algusest peale tuntuimad nimesid.Algselt postitas pikk28Henri K värvatud. kes järgmisena....Imre? Kolk? Ranka?
Nimistusse kindlasti saab lisada veel Naxer'i viimase võiduga. Madiso jällegi natukene liiga ära tuhimistunud :) Tollane Sunday Millioni võit (siis oli minuteada too $500,000 guaranteed) juhtus kaua aega tagasi, mis on talt nüüd uute suurtemate võitudega kuulsust natuke maha raputanud, Olympicu tabelites on ta liider aga see on rohkem kohaliku tähtsusega. Umbes nagu ranka nimi on kuulus ainult siin foorumis :)
Comment
-
Re: Pokerstars paneb Baltmaade parimatest mängijatest kokku profitiimi.
jah nii on, caShi mängijaid pole seni stars värvanud ja ilmselt ei hakkagi
Comment
-
Re: Pokerstars paneb Baltmaade parimatest mängijatest kokku profitiimi.
tuleb kähku turniire mängima hakata
Comment
-
Re: Pokerstars paneb Baltmaade parimatest mängijatest kokku profitiimi.
Naxeril sellisel juhul konkurendiks ainult Runnar või on veel keegi see aasta midagi suuremat hittinud?
Aga ma üritan ka enda luckboxiga kuuma anda, äkki joppab.
Comment
-
Re: Pokerstars paneb Baltmaade parimatest mängijatest kokku profitiimi.
Eks see üks suur promoüritus ole, oluline on ilmselt ka see, milline on pro võime promoda ja kas teles intervjuud andes oskab suud lahti teha.Algselt postitas TIGRANOElame näeme, kes sellise kõva lepingu endale saavad ;D
Comment

Comment