Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

    Täna siis pühapäev ja võrkudes palju suuri turniire.

    Kes, mida ja kui palju mängib? Ise plaanin midagi mängida, pole veel kinnel kas Sunday Warmupi, Sunday Milli või TrioBet'i $150k guaranteed.

    Ahjaa, ei osanud panna seda teemat kuskile, algselt plaanisin teha Livepokkeri ja Kaasaelamise alafoorumisse - oleks see halb mõte?
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #2
    Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

    ma ei tea millest see tuleb, aga pohmakaga mängitud turnad kukuvad mul kõige paremini alati välja... ma ei ole sellele veel seletust leidnud.
    cashi ei julge kyll puutuda kui vibra sees on...

    Comment

    • RCold
      Räme Fish
      • Oct 2008
      • 19

      #3
      Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

      Mina osalen täna kindlasti Triobeti 150k GTD turnal ja võib olla ka Toweris GSOP Event 16-l 350k GTD.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #4
        Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

        Algselt postitas RCold
        Mina osalen täna kindlasti Triobeti 150k GTD turnal ja võib olla ka Toweris GSOP Event 16-l 350k GTD.
        Ongames -GSOP Event 16- $190+10 võiks isegi proovida.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #5
          Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

          Algselt postitas RCold
          Mina osalen täna kindlasti Triobeti 150k GTD turnal ja võib olla ka Toweris GSOP Event 16-l 350k GTD.
          Kas sa tollel TB turnal rebuy ja addoni teed?

          TIGRANO, kui sa GSOP'il osaled, siis ostaks sult 10%, kui müüd.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #6
            Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

            Tigranolt ei soovita küll midagi osta. Pigem panen oma $5 sellele, et ta kaotab runnerrunnerile, sinu $100 vastu

            Comment

            • RCold
              Räme Fish
              • Oct 2008
              • 19

              #7
              Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

              Algselt postitas ranka
              Kas sa tollel TB turnal rebuy ja addoni teed?

              TIGRANO, kui sa GSOP'il osaled, siis ostaks sult 10%, kui müüd.
              Rebuy teen kindlasti, addon'i vast ka, kui stack just kõvasti üle average stacki pole.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

                Algselt postitas RCold
                Rebuy teen kindlasti, addon'i vast ka, kui stack just kõvasti üle average stacki pole.
                Yeah, seal turnal on rebuy ja addon kohustuslikud, kuna väga palju on mängijaid satikatelt ning niisama õnneotsijaid, kes ei tee rebuyd. Rebuy+addon annab päris suure eelise, sest mängijad, kes rebuy ei tee jäävad ülikiirelt shortiks ja need on sinu jaoks easy money.

                EDIT: ja sain Peokuningalt ka 10%, siit võib küll tulla.

                Comment

                • stennn
                  PokkeriÕpetus.eu Coach
                  • Oct 2008
                  • 189

                  #9
                  Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

                  Teen warmupi ning sunday milli. Ranka teeks sinuga millil 10% vahetust hea meelega.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

                    Algselt postitas stennn
                    Teen warmupi ning sunday milli. Ranka teeks sinuga millil 10% vahetust hea meelega.
                    Ei mängi neid, mängin hoopis MicroGamingu 150,000 guaranteed ja sealt müüsin 10% juba välja.

                    Algselt postitas fishh
                    Sry, et offtopic

                    Kuidas short easy money on? Kas on nii, et mida väiksem stäkk, seda rumalamaks mängija otsused muutuvad? Ma ei suuda mõista. Kui ma näiteks olen short 5K-ga ja sa big stäkk 100K-ga, siis me omavahel mängiks ikkagi 5K-ga. Ma olen tuhandeid turbo turniire mänginud ja väga palju short olnud ja ma ei usu, et sul mu vastu mingit eelist oleks.
                    Jah aga kui sul on stäkk 5k ja blaindid on 150/300, siis 5k vend peab hakkama varsti liigutama, 100k vend ei pea. Siit ka järeldus, et 5k (shortstäkk) peab hakkama loosemalt mängima, riskima oma stäkiga ja turniirieluga, et püsida turniiriil või blaindib surnuks, samal ajal 100k vennad saavad 5k vendi lihtsamalt callida. Samuti need mängijad, kes ei tee rebuyd ega addoni on reeglina gämblerid, kes on tulnud õnne otsima - ehk joppab ja veel lihtsamini saab nende stäki edaspidi kätte.

                    Comment

                    • RCold
                      Räme Fish
                      • Oct 2008
                      • 19

                      #11
                      Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

                      Krt mis jama on? Trios ei laskund mul alguses rebuyd teha kohe, kuigi stack oli 2k ja hiljem ka alla selle ??? Väitis, et mul ikkagi liiga palju chippe wtf nagu. Ranka sul kõik toimis?
                      Nüüd stack juba 2900 ja rebuy jääbki vist tegemata.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

                        Algselt postitas RCold
                        Krt mis jama on? Trios ei laskund mul alguses rebuyd teha kohe, kuigi stack oli 2k ja hiljem ka alla selle ??? Väitis, et mul ikkagi liiga palju chippe wtf nagu. Ranka sul kõik toimis?
                        Nüüd stack juba 2900 ja rebuy jääbki vist tegemata.
                        Jah, miski jama oli mul ka. Rebuy sain tehtud siis, kui oli 1980 chipi.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #13
                          Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

                          mängin starsis 1$ million turbo takedown, buy-in 5000 fpp-d ja esimesed 4000 saavad raha. entrants hetkel 8k+, max 12k.

                          Comment

                          • andu_andu
                            Pokkerihai
                            • Jan 2009
                            • 4050

                            #14
                            Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

                            Algselt postitas andu_andu
                            mängin starsis 1$ million turbo takedown, buy-in 5000 fpp-d ja esimesed 4000 saavad raha. entrants hetkel 8k+, max 12k.
                            edit: out juba >:(

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Pühapävased Pohmaka Turnad - 26. aprill, 2008

                              Sorry, et välja kukkusid aga su viimane postitus pani mind muigama :D

                              Comment

                              Working...