non/showdown ja allinn EV

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • surka
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 336

    #1

    non/showdown ja allinn EV

    olen n'ainud graafikutel neid jooni, mis tuleks teha et enda graafikule ka need saada?
    kasutan PTOmaha(ehk pokertracker 2) ja pokergrapher programme.
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: non/showdown ja allinn EV

    Neid ei saa nende programmidega. Tuleb osta HoldemManager

    Comment

    • surka
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 336

      #3
      Re: non/showdown ja allinn EV

      >:(

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: non/showdown ja allinn EV

        Või kasuta: http://www.pokerevsoftware.com/

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #5
          Re: non/showdown ja allinn EV

          Kriba googlisse PokerEV.ja see toimib ka mingit erilist seadistamist ei ole vms :P

          Comment

          Working...