Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud
Kõige ilusamad tableratingsi graafikud
Collapse
X
-
Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud
suht sick vend: http://www.pokertableratings.com/sta...sions/rennwurm
vahest 20k kätt/sess
my hero!
Comment
-
Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud
kas ma näen värve õigesti, et 57k tal kõik NL100 ?Algselt postitas ranka
Comment
-
Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud
best 100NL player IMO. Kutt ütles, et oleks noor ja loll (praegu peaks ta 30+ olema ja tal pere vms) siis vallutaks kõrgemaid limiite, enam aga mitte.Algselt postitas andu_andukas ma näen värve õigesti, et 57k tal kõik NL100 ?
See ka nuts, lugege kommentaare.
Comment
-
Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud
tõsiselt? Ei hakka siin vaidlema kuid arvasin, et ei tohiks niii suurt vahet ühel limiidil olla. Vbl see, et tavaiinmene veel ronib 100NL oma palgapäeval saadud 100-200 dollariga nl200 ta enam ei taha võtta ning seal juba võitlevad kõik regularidAlgselt postitas rankaMuutsid oma posti. 100NL ja 200NL vahe on suurem, kui 10NL ja 100NL vahe.
Comment
-
Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud
scout326 is looser than 98.9% of the population at $5/$10 NL Hold'Em (9 max).Algselt postitas rankabest 100NL player IMO. Kutt ütles, et oleks noor ja loll (praegu peaks ta 30+ olema ja tal pere vms) siis vallutaks kõrgemaid limiite, enam aga mitte.
See ka nuts, lugege kommentaare.
Comment
-
Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud
Vot kui ilus graafik! 8)
Comment
-
Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud
See vana ei mängi mitte kunagi regularidega, enamasti ootab tühjas FR lauas ja ootab fishi:
Comment
-
Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud
Abramovitš ? ;DAlgselt postitas rankabest 100NL player IMO. Kutt ütles, et oleks noor ja loll (praegu peaks ta 30+ olema ja tal pere vms) siis vallutaks kõrgemaid limiite, enam aga mitte.
See ka nuts, lugege kommentaare.
Comment
-
Re: Kõige ilusamad tableratingsi graafikud
solid NL100 PS regular.

keegi teab temast midagi?
Comment
Comment