kummaline tähelepanek pokerstarsis

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Bikewarrior
    Bännitud
    • Apr 2009
    • 283

    #1

    kummaline tähelepanek pokerstarsis

    Mängin limiiti NL5 starsis ja tähelepanek selline, et vahest kohtab sendilaudades platinum star mehi, kelle bankroll ilmselt nii suur, et sendikaid mängima ei peaks. WTF nad seal sendikates passivad? :D Et rollile 5senti lisa teenida ? igatahes imelik. kui oleksin platinum star mängiksin ilmselt juba NL100s
  • kivisaba
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2514

    #2
    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

    nl10-s üks regular vabsjee supernova ei tea mis keiss oli mingit nit stiili kh veel mängis

    Comment

    • surka
      Õpihimuline Mängur
      • Oct 2008
      • 336

      #3
      Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

      ma trios k2isin tihti tiltis peaga PLO4ja lammutamas, vb on asi sellega seotud

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #4
        Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

        Algselt postitas Bikewarrior
        Mängin limiiti NL5 starsis ja tähelepanek selline, et vahest kohtab sendilaudades platinum star mehi, kelle bankroll ilmselt nii suur, et sendikaid mängima ei peaks. WTF nad seal sendikates passivad? :D Et rollile 5senti lisa teenida ? igatahes imelik. kui oleksin platinum star mängiksin ilmselt juba NL100s
        Mõni vend on võib-olla bustoks läinud ja üritab nullist alustada, samuti on võimalik seal odavalt tilti maandada ning mõni kolmas jälle tahab näiteks sit and go-de pealt cashi üle minna ning kohe alguses ei taha kõrgeid limiite võtta.

        Comment

        • RudiTurbo
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 4167

          #5
          Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

          Olen samuti NL2's donkineerimas käinud ja olen Platinum :)

          Vahel juhtub ikka experimente, kui võib ka täiesti korralikku pokkerit mängida kuskil madalal :)

          Nagu ntx ESTPatricku videote seeria!

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #6
            Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

            Ma olen kohanud supernovat 3$ SnG lauas, aga see oli muidugi suur haruldus :)

            Comment

            • Booyaka
              FPP Pro
              • Dec 2008
              • 249

              #7
              Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

              SNE nl50es, semi regular ja puha. kusagil teises teemas oli temast isegi juttu :P mingi china nimega. statsid olid midagi 4/3/x ja kui ma ei eksi siis shortis ka obv.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

                Algselt postitas Booyaka
                SNE nl50es, semi regular ja puha. kusagil teises teemas oli temast isegi juttu :P mingi china nimega. statsid olid midagi 4/3/x ja kui ma ei eksi siis shortis ka obv.
                hongzhong?

                Vastus on imelihtne: Te kohtate tihti Platinium või parema leveliga mängijaid mikro limiitides, kuna väga väikese IQ-ga vennad roboteerivad Starsis! See tähendab seda, et nad on nullis või väheselt kaotavad mängijad, kes elatuvad 100% rakebackist (Loe: FPP-dest, on FPP-Prod)

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #9
                  Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

                  Äkki tüübid jagavad oma kontot korterinaabritega, üks on NL100 regular, teine NL10 :P

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #10
                    Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

                    Starsis ju mingid turnad olid ka, kus saab supernovaks ja supernova-elite staatuse, kui turnalt hittida.

                    Comment

                    • Helmps
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 828

                      #11
                      Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

                      Algselt postitas TIGRANO
                      Starsis ju mingid turnad olid ka, kus saab supernovaks ja supernova-elite staatuse, kui turnalt hittida.
                      wtf? mingit viidet on v?

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #12
                        Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

                        Algselt postitas Helmps
                        wtf? mingit viidet on v?
                        Need olid juba mingi x aeg tagasi. Kindlasti mõni õnnelik võis kuskilt madalast limiidist olla.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: kummaline tähelepanek pokerstarsis

                          Algselt postitas TIGRANO
                          Starsis ju mingid turnad olid ka, kus saab supernovaks ja supernova-elite staatuse, kui turnalt hittida.
                          See SNE (IntenseDawg), kes oli minuga SCOOP $1050 ME lauas oli üks kahest õnnelikust, kes sai omale SNE staatuse tänu tollele turniirile.

                          Comment

                          Working...