Maksud

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rahapada
    Vana Tegija
    • Oct 2008
    • 1178

    #1

    Maksud

    Kas pokkerimängija maksab maksuametile maksu?
    kas pokkerimängija maksab mingile teisele ametile maksu, kuskil teises riigis?
    kas pokkerimängija suurel live turniiril eestis võites maksab kellelegi makse?
    kas pokkerimängija suurel live turniiril mujal maailmas maksab kellelegi makse?

    küsin, sest just lugesin , et eastgate vist peab mingi 75% oma tulust taani maksuametile andma
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2
    Re: Maksud

    http://foorum.pokkeriprod.com/index....ic,1202.0.html

    Comment

    • -andres-
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4546

      #3
      Re: Maksud

      Algselt postitas Rahapada
      küsin, sest just lugesin , et eastgate vist peab mingi 75% oma tulust taani maksuametile andma
      Kolis/registreeris ennast kuulduste kohaselt Taanist välja elanikuks, enne kui final table algas, sest vahepeal oli see pea poole aastane break. Seega pääses minu teada palju väiksema protsendiga.

      Nagu antnx juba tähelepanu juhtis, siis taoline teema ka juba olemas, mis külvas parajalt vaenu ja lahkhelisid.

      Comment

      • Rahapada
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1178

        #4
        Re: Maksud

        jah, teema võiks lukku panna

        Comment

        Working...