Kuidas käituda nende kättega [ AA ; KK ] kesk-positsoonis?
Näide tänasest:
KK tõstis 3x BB kesk-positsioonil olles, 88 re-raise selle 1200 peale. Mina otsustasin minna pre-flop all in 6500`ga oma QQ`ga lootes jääda temaga kahekesi
aga KK see järgi all in Ja tulemus oli Võit, lauda tuli pahn.
Ja imestama panev fakt mida olen tähele pannud et KK`d tõstetakse 2x...4x BB. kesk-positsoonis olles
Vähemalt neid tüüpe palju kes nii teevad, Ja kas nad siis lootavad saada re-raise ? et siis all in minna või mis?
usun sama kehtib neil vendadele ka AA`ga,
AGA kas ma peaksin siis asjast nii aru saama et,
et Kõik algab lauast, alati peab süvenema lauda, et teha kindlaks kellega sa mängida
Agresiivses lauas tuleb kesk-positsioonil mängida AA`d ; KK`d 2x…4x BB,
Lootes et agresiivsed mängijad re-raise`vad et ise All IN minna. Siis nad on commited ja enamvähem peavad callima.
Agressorite lauas on just SEE kõige parem konks ,mida vette visata, millest gambler/bluffer kohe kinni hakkab :D.
Näide tänasest:
KK tõstis 3x BB kesk-positsioonil olles, 88 re-raise selle 1200 peale. Mina otsustasin minna pre-flop all in 6500`ga oma QQ`ga lootes jääda temaga kahekesi
aga KK see järgi all in Ja tulemus oli Võit, lauda tuli pahn.
Ja imestama panev fakt mida olen tähele pannud et KK`d tõstetakse 2x...4x BB. kesk-positsoonis olles
Vähemalt neid tüüpe palju kes nii teevad, Ja kas nad siis lootavad saada re-raise ? et siis all in minna või mis?
usun sama kehtib neil vendadele ka AA`ga,
AGA kas ma peaksin siis asjast nii aru saama et,
et Kõik algab lauast, alati peab süvenema lauda, et teha kindlaks kellega sa mängida
Agresiivses lauas tuleb kesk-positsioonil mängida AA`d ; KK`d 2x…4x BB,
Lootes et agresiivsed mängijad re-raise`vad et ise All IN minna. Siis nad on commited ja enamvähem peavad callima.
Agressorite lauas on just SEE kõige parem konks ,mida vette visata, millest gambler/bluffer kohe kinni hakkab :D.
Comment