Limit holdem

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Don lukken
    Julm Donk
    • Jan 2014
    • 74

    #1

    Limit holdem

    Küsimus siis laiale ringile,keegi mängib/on mänginud ?Kas tasub sinna aega üldse kulutada ehk kas on võimalik kasumit ka näidata?Ilmselt kordades aeglasemalt ja vähem kui nl ,kuid samas peaks ka downswingid kordades väiksemad olema?Tänud ette.
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: Limit holdem

    Algselt postitas Don lukken Vaata postitust
    Küsimus siis laiale ringile,keegi mängib/on mänginud ?Kas tasub sinna aega üldse kulutada ehk kas on võimalik kasumit ka näidata?Ilmselt kordades aeglasemalt ja vähem kui nl ,kuid samas peaks ka downswingid kordades väiksemad olema?Tänud ette.
    Heads-Up Limit siis ainult.

    Comment

    • gamblingFTW
      Vana Tegija
      • Aug 2012
      • 1122

      #3
      Re: Limit holdem



      mingi Eesti user paneb normilt HS 6maxis

      Comment

      • donkament
        Pokkerihai
        • Apr 2009
        • 1945

        #4
        Re: Limit holdem

        limit mõttetu rake trap ju, eriti hu limit, mis on 100% gto solved. Saad bottide vastu mängida prolly aint.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: Limit holdem

          High-stakesis teenimiskohti kindlasti leidub, aga madalamal peaks rake suht unbeatable olema.

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #6
            Re: Limit holdem

            Algselt postitas donkament Vaata postitust
            limit mõttetu rake trap ju, eriti hu limit, mis on 100% gto solved. Saad bottide vastu mängida prolly aint.
            Normal jutt Sul ju. HU ei ole reg vs reg mäng, vaid ikka bumhunt ja näita siis mulle neid fishe, kes käivad lahendatud mänguga mängimas. Dumat nado, ne brõgat.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: Limit holdem

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              High-stakesis teenimiskohti kindlasti leidub, aga madalamal peaks rake suht unbeatable olema.
              linke

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #8
                Re: Limit holdem

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Normal jutt Sul ju. HU ei ole reg vs reg mäng, vaid ikka bumhunt ja näita siis mulle neid fishe, kes käivad lahendatud mänguga mängimas. Dumat nado, ne brõgat.
                näita mulle pigem fishe, kelle vastu saaksid actionit. Praegu küll sitt aeg tõesti, aga kõikide limiitide lõikes jookseb starsis aint 2 hu lauda. Camperite/jooksvate laudade suhe mingi 1/40. no limitis küll sarnane, aga vähemalt mänge jookseb rohkem ja zoom on ka.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: Limit holdem

                  Algselt postitas donkament Vaata postitust
                  näita mulle pigem fishe, kelle vastu saaksid actionit. Praegu küll sitt aeg tõesti, aga kõikide limiitide lõikes jookseb starsis aint 2 hu lauda. Camperite/jooksvate laudade suhe mingi 1/40. no limitis küll sarnane, aga vähemalt mänge jookseb rohkem ja zoom on ka.
                  Millest sa nüüd räägid ? Sina rääkisid solved mängust, mina bumhundist.

                  Teeme nüüd puust ja punaselt - sa siis väidad, et fishi limit HU-s ei saa biitida ning ka tema jaoks on mäng solved? (see, kas mänge on või mitte on täiesti ebaoluline)

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #10
                    Re: Limit holdem

                    Bumhuntida on ikka võimalik, aga sellel pole väga mõtet kui kvartalis korra actionit saab.

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #11
                      Re: Limit holdem

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Millest sa nüüd räägid ? Sina rääkisid solved mängust, mina bumhundist.

                      Teeme nüüd puust ja punaselt - sa siis väidad, et fishi limit HU-s ei saa biitida ning ka tema jaoks on mäng solved? (see, kas mänge on või mitte on täiesti ebaoluline)
                      ma pole ju mitte kuskil väitnud, et fishi ei saa hus beatida (see sõltub ju sinu edge vs fish - rake). Ma lihtsalt väitsin seda, et kui op tahab HUs saada actionit suvalisel ajamomendil, siis on äärmiselt tõenäoline, et mingit edge ta ei leia, kuna sisuliselt on mäng solved. Isegi kui poleks solved, peaks teoorias edged olema üliväikesed, kuna betsized on konstantsed (erinevate betsizede olemasolu on ju põhiline faktor, miks no-limit profitable on ja raske lahendada). Eriti mängudes, kus rake mängib olulist rolli (st micro ja low stakes).

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Limit holdem

                        Algselt postitas donkament Vaata postitust
                        ma pole ju mitte kuskil väitnud, et fishi ei saa hus beatida (see sõltub ju sinu edge vs fish - rake). Ma lihtsalt väitsin seda, et kui op tahab HUs saada actionit suvalisel ajamomendil, siis on äärmiselt tõenäoline, et mingit edge ta ei leia, kuna sisuliselt on mäng solved. Isegi kui poleks solved, peaks teoorias edged olema üliväikesed, kuna betsized on konstantsed (erinevate betsizede olemasolu on ju põhiline faktor, miks no-limit profitable on ja raske lahendada). Eriti mängudes, kus rake mängib olulist rolli (st micro ja low stakes).
                        Sa räägid HU-st? Ma räägin ka suht teise-mehe-maast, sest ise ei ole FL HU-d mänginud, aga olen näinud ikka väga võimsaid graafikuid FL HU-s. Nimesid ei mäleta, aga toona hakkas isegi peokunn korra FL HU-d mängima, kui üks Bodogi vend täielikult crushis.

                        Muiduigi PF ja Postflop stratt oli vennal ikka väga huvitav - 100% avada, 100% cbettida ja mäng hakkas alles turnist. winrate oli 34bb/100 ja mitmeid sadu tuhandeid käsi.

                        Comment

                        • lont
                          Jube Noob
                          • Jan 2009
                          • 112

                          #13
                          Re: Limit holdem

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Sa räägid HU-st? Ma räägin ka suht teise-mehe-maast, sest ise ei ole FL HU-d mänginud, aga olen näinud ikka väga võimsaid graafikuid FL HU-s. Nimesid ei mäleta, aga toona hakkas isegi peokunn korra FL HU-d mängima, kui üks Bodogi vend täielikult crushis.

                          Muiduigi PF ja Postflop stratt oli vennal ikka väga huvitav - 100% avada, 100% cbettida ja mäng hakkas alles turnist. winrate oli 34bb/100 ja mitmeid sadu tuhandeid käsi.
                          juba paar aastat tagasi oli LIMIT holdemis CBET turnis tehtud panus, floppi pannaksegi 100% anyway :)

                          Imo saab limitis skilliga palju rohkem vehkida, sest AK vs QQ filppe kunagi ei toimu, lihtsalt laudu pole jah kus mängida, aga kui on siis pangad on pidevalt suuremad, rake-i maksad ajas oluliselt rohkem, aga RB ka seega kiirem kogunema

                          Aastaid tagasi kui oli vaja boonuseid saitidel lahti mängida oli asendamatu formaat

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #14
                            Re: Limit holdem

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            linke
                            jama-dharma imo aastaid üks suurimaid winnereid (ja munne grimmereid ka) olnud ja 2015 jätkuvalt midagi teenib:


                            Vs näiteks NL suurimad winnerid 2015 (peale summade vaata ka kätearve):

                            Comment

                            • overbet
                              Pokkerihai
                              • Sep 2010
                              • 1620

                              #15
                              Re: Limit holdem

                              HSDB ei ole eriti hea sait, kust NLHE resulte vaadata. FWIW OTB on see aasta 750k up NLHEs.

                              Comment

                              Working...