Tere,
Pokkeris olen täielik algaja. Esimese mängu mängisin nädal tagasi. Küsimus oleks, et mida tähendab tärn pokkerimängija peakohal? Pean silmas siis pokerstarsi.
Edit: Kui juba küsimiseks läks siis küsiks veel sellist asja. Mul on käes erinevast mastist äss ja soldat. Lauas peale minu veel kaheksa mängijat kelledest 4 callivad ülejäänud foldivad. Floppi tuleb kaks kuningat ja kaheksa. Enne mind üks vend raiseb? Mida sellises olukorras teha? Mina foldisin.
Ja siis veel. Mis on SNG ja NL?
Who?
Pokkeris olen täielik algaja. Esimese mängu mängisin nädal tagasi. Küsimus oleks, et mida tähendab tärn pokkerimängija peakohal? Pean silmas siis pokerstarsi.
Edit: Kui juba küsimiseks läks siis küsiks veel sellist asja. Mul on käes erinevast mastist äss ja soldat. Lauas peale minu veel kaheksa mängijat kelledest 4 callivad ülejäänud foldivad. Floppi tuleb kaks kuningat ja kaheksa. Enne mind üks vend raiseb? Mida sellises olukorras teha? Mina foldisin.
Ja siis veel. Mis on SNG ja NL?
Who?
Comment