Olen alles suht algaja ning küsiks kolme mõistet.
Nit - see kes valib preflop kätt hoolikalt vms ?
Aggro - loose aggressivist veel loose'im
IMO - ?
Ette tänades!
Nit - see kes valib preflop kätt hoolikalt vms ?
Aggro - loose aggressivist veel loose'im
IMO - ?
Ette tänades!
Comment