Bluefire konto jagamine

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fuzzy
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 452

    #1

    Bluefire konto jagamine

    Kuna tõenäoliselt Bluefire töötajad seda foorumit ei loe siis kirjutan avalikult ja nii nagu on. Kvaliteetvideote otsingul jäi silm Bluefire peale, aga hind on kirves: liitumine + 1 kuu 128 USD... Kuna premium member saab seal minu arusaamist mööda videoid piiramatult alla laadida, siis kas on mõeldav selline variant, et osta liikmelisus nt 2-3 inimese peale ja siis kõik laevad endale videod alla? Või on neil mingid allalaadimiste korrad / IP-aadressid piiratud vms? Muidugi võib ka üks inimene alla laadida ja üles panna kuhugi, aga see oleks suurem jauramine.

    Kui on tehniliselt tehtav, siis kas keegi on huvitatud splittimisest?
  • donkament
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1945

    #2
    Re: Bluefire konto jagamine

    mis kvaliteetvideod seal küll olla võiks, st suht urgas tundub olevat rio või iveyga võrreldes. Seda siis cashi koha pealt.

    Comment

    • Fuzzy
      Õpihimuline Mängur
      • Aug 2010
      • 452

      #3
      Re: Bluefire konto jagamine

      Algselt postitas donkament Vaata postitust
      mis kvaliteetvideod seal küll olla võiks, st suht urgas tundub olevat rio või iveyga võrreldes. Seda siis cashi koha pealt.
      No coachide lineup tundub päris mõistlik, eesotsas Leatherassiga. Võid muidugi vastu vaielda. Vaatasin ka Iveyleaguet aga seal hakkas silma, et suurem osa kraami on zoom.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #4
        Re: Bluefire konto jagamine

        Minu teada on seal ka aegajalt pakkumisi, kus signupi tehes signup feed ei võeta. Aegajalt meilile tuleb selliseid pakkumisi mul.

        Comment

        • donkament
          Pokkerihai
          • Apr 2009
          • 1945

          #5
          Re: Bluefire konto jagamine

          Tundub, et sa oled ajast päris kaua maha jäänud, mu point oligi see, et suht kusine lineup, kui nn "esinduspro" pole kaks aastat oma useriga starsi sisse loginud. Üsna võimatu teada saada, kas 6a tagasi vms oma klotsi kokku ajanud fr bumhunter üldse tänapäeva mängudes kompetentne on. Teised prod ka kõik üsna tundmatud, pea võimatu confirmida kas midagi beadivad või mitte, nende usernamed ei ütle mitte midagi. Seevastu iveys ja rios on osad playerid confirmed parimad oma mängudes.

          Comment

          • Fuzzy
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2010
            • 452

            #6
            Re: Bluefire konto jagamine

            Nojah, eks ma kaalun erinevaid võimalusi. Keda Iveyleague cashi prodest soovitad?

            Comment

            • ivar866
              Grinder
              • Oct 2012
              • 776

              #7
              Re: Bluefire konto jagamine

              helikvaliteet on bluefires ka osadel juhtudel kehva. Stevec videod tundusid huvitavad nl100 6max, on keegi näind oskab hinnata?

              Comment

              • donkament
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1945

                #8
                Re: Bluefire konto jagamine

                zaza
                apotheosis92
                aejones
                RunThisTable (luckychewy)

                rohkem praegu meelde ei tule, vbolla on veel keegi, ei viitsi rosterit starsi nimedega kokku panema hakata.

                Comment

                • Fuzzy
                  Õpihimuline Mängur
                  • Aug 2010
                  • 452

                  #9
                  Re: Bluefire konto jagamine

                  ok tänud. ja juba huvilised kontakteerusid, infoajastu ma ütlen...

                  Comment

                  • pokkerisheriff
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 824

                    #10
                    Re: Bluefire konto jagamine

                    keelatud on see. (mitte bluefire, aga konto jagamine)

                    Comment

                    • Fuzzy
                      Õpihimuline Mängur
                      • Aug 2010
                      • 452

                      #11
                      Re: Bluefire konto jagamine

                      Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                      keelatud on see. (mitte bluefire, aga konto jagamine)
                      Pokkeripuristina pooldan, et oleks ka Bluefire kui selline keelatud.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: Bluefire konto jagamine

                        +1 mis donkament ütles, peale Galfondi lahkumist on Bluefire solid urgas.

                        Comment

                        • vapsik
                          Klubi Liige
                          • Apr 2009
                          • 5462

                          #13
                          Re: Bluefire konto jagamine

                          Võta inwardiga ühendust. Tema on raudselt konto jagamist huvitatud.

                          Comment

                          Working...