*** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

    Kuna teemat ei taheta enam teha, siis pidin vägisi mängima hakkama. Juunis mängisin üle pika aja tõsiselt ja suhteliselt suure volüümiga.

    Tulemused

    BRAG: võitsin EV järgi 38BI-d

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    BEAT: kuu jäi miinussesse
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    VARIANCE? 400NL+ põletasin räigelt pappi
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Kokku limiitide kaupa:
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Enda peale solvunud ning blokeerisin 400NL+ ära kuna puhtale bumhunterile on sealne action peaaegu olematu ja igast harva saadavast fishist soovid maksimumi, mistõttu ei tee A mängu. Minule ei sobi.

    Üldiselt kuuga rahul - väga töökas kuu ka muudes valdkondades peale pokkeri ning muidugi tean, et fishe veel biidin.

    Lisaks eesmärk Aasiast saadud kümmekond lisakilo maha saada. Hetkeseisuga 32 päeva dieedil olnud ning 5,1kg kergem. 26-29. päeva vahel toimunud tõus on meelega tehtud «patupäevad» andmaks kehale korraks puhkust.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Mängisin natuke ka hypereid ajatäiteks ja turniire, aga nende sample liiga väike 300 HT-d ja 20 MTT-d ning $20 plussis lol.

    Juuli eesmärgid:
    • mängida ainult 50NL-200NL HU-d;
    • võita 100BI
    • kaotada 5,1KG (1. augusti seisuga peab korra olema jõutud 70KG peale)
  • Alger20
    Räme Fish
    • May 2011
    • 17

    #2
    Re: *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***



    Arvestades seda, et kuud alustasin 1200 fpp ja 30 dollarisendiga mis kontol vedeles siis võib rahule jääda.
    Limiitideks nl2-nl16 liikudes 20-25bi limiidis üles.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #3
      Re: *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

      Võtsin kõrgemaid limiite vähemaks ja hiiter tuli lõpuks külla. Mängisin kuuel päeval see kuu:



      Peaksin jääma omade liistude juurde, kõrgemal pole see aasta jooksu olnud, tõenäoliselt ei biidi ka hetkel +$100seid online'is, talli kõrvalt pole aega õppida eriti.

      Comment

      • overbet
        Pokkerihai
        • Sep 2010
        • 1620

        #4
        Re: *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

        Comment

        • trasadonkad
          Grinder
          • May 2014
          • 672

          #5
          Re: *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

          Fishdeposin 10$ ja sai ilusti üles grinditud :)

          NL2 graaf:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          NL5, jookseb jõhkralt üle EV, ei teagi kas see on hea või halb :D

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          ja terve kuu, see suur allalangus tekkis selle tõttu, et ronisin uimase peaga NL10

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          ise väga rahul, mis te arvate? Juuli kuus tahaks NL5 püsima jääda

          Comment

          • viki
            Grinder
            • Apr 2010
            • 893

            #6
            Re: *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

            Peale pikemat pausi mängisin kuu lõpus 5 päeva.Plussis NL5-50

            Comment

            • BlackWerewolfGenie
              Kahtlustatav Pettus(t)es
              • Sep 2013
              • 2145

              #7
              Re: *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

              Algselt postitas overbet Vaata postitust
              beastomon

              Comment

              • ropka11
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1008

                #8
                Re: *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

                Algselt postitas overbet Vaata postitust
                GG party või pokerstars.

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #9
                  Re: *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

                  Suht feil kuu nagu kombeks.

                  urgas
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Stars

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Juuli: beat Nl50
                  Rekordkuu!

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #10
                    Re: *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • overbet
                      Pokkerihai
                      • Sep 2010
                      • 1620

                      #11
                      Re: *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

                      Algselt postitas ropka11 Vaata postitust
                      GG party või pokerstars.
                      Party, 888 ja Triobet.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #12
                        Re: *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

                        Standard printingzzz moneyzzz:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Ints
                          Vana Tegija
                          • Nov 2010
                          • 1216

                          #13
                          Re: *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

                          Läheb eelmise aasta kasum auku ära ?

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #14
                            Re: *** JUUNI GRAAFIKUD/JUULI EESMÄRGID ***

                            Põhilimiit jäi be. Ning kuna terve see aasta on põhilimiidi NL200 wr ~2,5bb/100, siis ei ole kohe üldse rahul. Kõrgemal bummimne on tore asi küll, kuid progressi ja helget tuleviku ma praegu ei taju.

                            Comment

                            Working...