deucescracked

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • klõun
    Räme Fish
    • Jun 2014
    • 1

    #1

    deucescracked

    Keegi tore inimene saaks mind aitada maksta seal krediitkaardiga? Kui kellegil huvi on jagada kasutajat seal siis võib pmi saata.

    peace
  • q_q
    dibs esimesele naisele, kes siia satub
    • Jan 2011
    • 6303

    #2
    Re: deucescracked

    Comment

    • bluelite
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1190

      #3
      Re: deucescracked

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4
        Re: deucescracked

        Pm-kasutajale vapsik, tal sarnases äris kogemusi.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #5
          Re: deucescracked

          SEB-s saad teha virtuaalse krediitkaardi, maksab vast alla euro. Usun, et Swedbankis ka midagi analoogset (nt minu Swedi pangakaart funktsioneerib krediitkaardina by default).

          Comment

          • Kotkas1000
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 2305

            #6
            Re: deucescracked

            Jep, nii on. Krediitkaardimakseid saab maskta mõlemas pangas, omades tavalist deebetkaarti. Kui tahad, võin sinu eest ära maksta. Teenustasu 10€.

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #7
              Re: deucescracked

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Jep, nii on. Krediitkaardimakseid saab maskta mõlemas pangas, omades tavalist deebetkaarti. Kui tahad, võin sinu eest ära maksta. Teenustasu 10€.
              ban imo. uusi kasutajaid ei trollita.

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #8
                Re: deucescracked

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Pm-kasutajale vapsik, tal sarnases äris kogemusi.
                +1

                Comment

                • Kotkas1000
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 2305

                  #9
                  Re: deucescracked

                  Algselt postitas atsetoon Vaata postitust
                  ban imo. uusi kasutajaid ei trollita.
                  Bani ei karda, aga tekib küsimus, kus sa seda trolli nägid?

                  Comment

                  • atsetoon
                    Joomas õlut Atsetooniga
                    • May 2009
                    • 1105

                    #10
                    Re: deucescracked

                    sry. vaatasin hobbitit samal ajal :/

                    Comment

                    Working...