Tuhlasin 2+2s ringi ja seal on talle ikka väga palju, nendesse kandideerimine oli ka väga populaarne, vähemalt MTT'de puhul. Oleks huvitav teada, kui suur osakaal mängijatest tallides on? MTT'de puhul suurema bankrollivajaduse tõttu eeldatavalt palju suurem protsent pigem, lisaks veel igasugused sõprade stakemised, kamba peale pappide poolimine jms värgid. Arvaks et üle poole mängijatest on mtt'de puhul kas stake all või isegi tallis. Palju cashi, SNG'de ja omaha puhul olla võib? Kõrgel vist veel mitte kuigipalju?
Lisaks tundub mulle, et edaspidi läheb järjest raskemaks omal käel üles töötada või isegi vastu pidada kui mäng pidevalt areneb ja läheb raskemaks, samas tallides on artiklid, videod, kõik olemas. Tallidel ka palju paremad võimalused uusimat know-how'd sisse osta, head mängijad üksteist ja uusi abistamas jne. Ma pakuks, et mingi aja pärast võib suur enamus elukutselistest pokkerimängijatest tallides olla seetõttu. Nagu firmad, alguses koolitus ja katseaeg, osad löövad läbi, osad mitte. Võimalik et kusagil kunagi avatakse isegi päris pokkerikool ka. Kusjuures osades tallides pakutakse reaalset palka ka, mitte ainult ettejaotatud kasumit, igasugused sotsiaalsed evendid, üritused, promod. Mis te arvate, võib pokkeri tulevik selline välja näha?
Lisaks tundub mulle, et edaspidi läheb järjest raskemaks omal käel üles töötada või isegi vastu pidada kui mäng pidevalt areneb ja läheb raskemaks, samas tallides on artiklid, videod, kõik olemas. Tallidel ka palju paremad võimalused uusimat know-how'd sisse osta, head mängijad üksteist ja uusi abistamas jne. Ma pakuks, et mingi aja pärast võib suur enamus elukutselistest pokkerimängijatest tallides olla seetõttu. Nagu firmad, alguses koolitus ja katseaeg, osad löövad läbi, osad mitte. Võimalik et kusagil kunagi avatakse isegi päris pokkerikool ka. Kusjuures osades tallides pakutakse reaalset palka ka, mitte ainult ettejaotatud kasumit, igasugused sotsiaalsed evendid, üritused, promod. Mis te arvate, võib pokkeri tulevik selline välja näha?

Comment