Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

    Tuhlasin 2+2s ringi ja seal on talle ikka väga palju, nendesse kandideerimine oli ka väga populaarne, vähemalt MTT'de puhul. Oleks huvitav teada, kui suur osakaal mängijatest tallides on? MTT'de puhul suurema bankrollivajaduse tõttu eeldatavalt palju suurem protsent pigem, lisaks veel igasugused sõprade stakemised, kamba peale pappide poolimine jms värgid. Arvaks et üle poole mängijatest on mtt'de puhul kas stake all või isegi tallis. Palju cashi, SNG'de ja omaha puhul olla võib? Kõrgel vist veel mitte kuigipalju?

    Lisaks tundub mulle, et edaspidi läheb järjest raskemaks omal käel üles töötada või isegi vastu pidada kui mäng pidevalt areneb ja läheb raskemaks, samas tallides on artiklid, videod, kõik olemas. Tallidel ka palju paremad võimalused uusimat know-how'd sisse osta, head mängijad üksteist ja uusi abistamas jne. Ma pakuks, et mingi aja pärast võib suur enamus elukutselistest pokkerimängijatest tallides olla seetõttu. Nagu firmad, alguses koolitus ja katseaeg, osad löövad läbi, osad mitte. Võimalik et kusagil kunagi avatakse isegi päris pokkerikool ka. Kusjuures osades tallides pakutakse reaalset palka ka, mitte ainult ettejaotatud kasumit, igasugused sotsiaalsed evendid, üritused, promod. Mis te arvate, võib pokkeri tulevik selline välja näha?
  • ridariässa
    Räme Fish
    • Apr 2011
    • 7

    #2
    Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

    Mina omal käel ei jõuagi vist microst välja, ei ole seda edasi mineku julgst ka. Pendeldan erinevate mängude vahel jne. Väga kiidu väärt ettevõtmine see tall ja edu teile!

    Comment

    • muttaja
      Pokkerihai
      • Dec 2010
      • 1965

      #3
      Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

      Mis cashis selle talli point peaks olema? Ma saan aru, kui avara aasa turnasid toksid, siis vb tahad jah variatsiooni suts vaos hoida, et leib ikka pidevalt laual oleks, aga cashis võiks ju mõne kuu lõikes plussi olla ehk see probleem langeb ära.

      Comment

      • hrlohe
        Pokkerihai
        • Mar 2011
        • 2346

        #4
        Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

        Algselt postitas muttaja Vaata postitust
        Mis cashis selle talli point peaks olema? Ma saan aru, kui avara aasa turnasid toksid, siis vb tahad jah variatsiooni suts vaos hoida, et leib ikka pidevalt laual oleks, aga cashis võiks ju mõne kuu lõikes plussi olla ehk see probleem langeb ära.
        Algselt postitas muruntau Vaata postitust
        Tuhlasin 2+2s ringi ja seal on talle ikka väga palju, nendesse kandideerimine oli ka väga populaarne, vähemalt MTT'de puhul. Oleks huvitav teada, kui suur osakaal mängijatest tallides on? MTT'de puhul suurema bankrollivajaduse tõttu eeldatavalt palju suurem protsent pigem, lisaks veel igasugused sõprade stakemised, kamba peale pappide poolimine jms värgid. Arvaks et üle poole mängijatest on mtt'de puhul kas stake all või isegi tallis. Palju cashi, SNG'de ja omaha puhul olla võib? Kõrgel vist veel mitte kuigipalju?

        Lisaks tundub mulle, et edaspidi läheb järjest raskemaks omal käel üles töötada või isegi vastu pidada kui mäng pidevalt areneb ja läheb raskemaks, samas tallides on artiklid, videod, kõik olemas. Tallidel ka palju paremad võimalused uusimat know-how'd sisse osta, head mängijad üksteist ja uusi abistamas jne. Ma pakuks, et mingi aja pärast võib suur enamus elukutselistest pokkerimängijatest tallides olla seetõttu. Nagu firmad, alguses koolitus ja katseaeg, osad löövad läbi, osad mitte. Võimalik et kusagil kunagi avatakse isegi päris pokkerikool ka. Kusjuures osades tallides pakutakse reaalset palka ka, mitte ainult ettejaotatud kasumit, igasugused sotsiaalsed evendid, üritused, promod. Mis te arvate, võib pokkeri tulevik selline välja näha?
        Formaat ei ole siinkohal oluline. Vastupidamise alla kuulub kõik see std, et enamus pokkerimängijaid ülehindab oma sissetulekut, +kuude puhul mängitakse vähem ja juuakse rohkem, juurdeõppimine kaob absoluutselt jne. tall on natuke nagu keskkoolis, kui tunnis pead käima ja koduseid töid tegema, siis üldjuhul teed ka ja saad vb midagi selgeks ka.

        E: Näiteks kui avg BI on $5 MTTdele ja bankroll on 5k, siis enamus mängijaid näpistab sealt õlleraha, mõistmata, et tglt on nad 0seisus ja pole raha mida raisata. tallis see võimalus puudub kulutada mida sisuliselt pole

        Ise olen ka seda meelt, et järjest rohkem tänaseid võitvaid mängijaid vajub tulevikus suurtesse tallidesse, kuna pakutakse väga häid diile
        Last edited by hrlohe; 10.06.14, 05:20.

        Comment

        • muruntau
          • Jan 2009
          • 4325

          #5
          Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

          Usun ka, et tulevikus on järjest rohkem ka cashimängijaid tallides, lihtsalt konkurentsi karmistumise tõttu. + veel hrlohe point, et paljud võtavad rahaasju väga kergelt. Raha on pokkeris töövahend, nagu haamer ehitajale. Ehitaja ei pandi enda haamrit joomaminekuks, paraku enamus pokkerimängijaid suuremal või väiksemal määral seda teevad. Osad vajavad talli puhtalt endale rahade majandamise teenuse sisseostmiseks, selleks annavad ligi poole kasumist, neil endil on teenistus täiesti piisav/ crushib piisavalt hästi, lihtsalt ise spewivad papi ära. Selle pärast pole mingit pointi talli astuda või staket küsida, aga paraku mõni on nii loll.

          Kusjuures tulevikus tuleb veel suur eristus sisse ka tallide vahel. Praegu paljud tallid pakuvad minimaalselt või poole vinnaga tehtud coachingut, mõni ka lihtsalt staket 50-50 diili eest. Samas mõnes tallis on korralik coaching, hunnikutes omi õppevideoid ja materjale, võimalikud paremad diilid headele ja usaldusväärsetele töökatele mängijatele jne. Sellises on kordades rohkem valuet mängija jaoks kui lihtsalt 50-50 stake all mängides, selline äriidee talli käimapanekuks pole kuigi jätkusuutlik.

          Comment

          • Majandaja
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 2133

            #6
            Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

            Cashi see tallide osa vaevalt laieneb. Vähemalt meil on FR study group, kus on mängijaid NL25-NL2000. Iga nädal on videote analüüsid. Iga päev toimub käte analüüsi, üldist pokkeri arutelu, railime üksteise sesse jne. Lisaks sellele on cashis brm kõvasti lihtsam kui igasugustel SNG-l ja MTT-l, kus varu peab kõvasti olema ning madalalt üles grind eriti keerukas on.

            Tall cashis võib-olla toimib pigem siis, kui on Urubu sarnased tüübid 2+2-s, kes lihtsalt üldse oma BRM-ga hakkama ei saa. Võtavad päevas 30K eest flippe ja gamblivad sportsbettinguga ning on tõsiseid probleeme tildi ohjeldamisega.

            Comment

            • muruntau
              • Jan 2009
              • 4325

              #7
              Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

              Aktiivsed study grupid on jah asjalik alternatiiv cashis, kindlasti on sellises mõistlikum olla mängija jaoks. Eks vast natuke sõltub study grupist ka, võivad ära vajuda, siinne turna skypegrupp on väga passiivseks jäänud näiteks. Peab olema mitu aktiivselt ennast arendavat mängijat, teatud kriitiline mass, muidu võib ära vajuda. Samas eks sarnane risk ole tallide puhul ka, et uut tasemel materjali ei pruugi ka lõputult peale tulla.

              Comment

              • Majandaja
                Pokkerihai
                • Jun 2012
                • 2133

                #8
                Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

                Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                Aktiivsed study grupid on jah asjalik alternatiiv cashis, kindlasti on sellises mõistlikum olla mängija jaoks. Eks vast natuke sõltub study grupist ka, võivad ära vajuda, siinne turna skypegrupp on väga passiivseks jäänud näiteks. Peab olema mitu aktiivselt ennast arendavat mängijat, teatud kriitiline mass, muidu võib ära vajuda. Samas eks sarnane risk ole tallide puhul ka, et uut tasemel materjali ei pruugi ka lõputult peale tulla.
                Eks see ära vajumise oht on alati jah. Nii tallidel kui study group-l. Eriti suvisel ajal, kui paljud puhkavad ja naudivad suve.

                Comment

                • ivar866
                  Grinder
                  • Oct 2012
                  • 776

                  #9
                  Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

                  MIllal teie tallis kollektiivpuhkus on?

                  Comment

                  • BlackWerewolfGenie
                    Kahtlustatav Pettus(t)es
                    • Sep 2013
                    • 2145

                    #10
                    Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

                    Kui tead, et oled taga ja foldida ei taha siis ei päästa ka ükski tall.

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #11
                      Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

                      Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                      Kui tead, et oled taga ja foldida ei taha siis ei päästa ka ükski tall.
                      See käis minu kohta vist?

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #12
                        Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

                        Krt läksin pargi cashi ja lauas oli pool Müüri talli-juu see kollektiivpuhkus vist

                        Comment

                        • BlackWerewolfGenie
                          Kahtlustatav Pettus(t)es
                          • Sep 2013
                          • 2145

                          #13
                          Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          See käis minu kohta vist?
                          Nuhkvara ei ole ja Demerara Times'ist lugenud ei ole su hand historyt Vanda.

                          Aga miks sa siis ei foldi kui tead, et taga?

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #14
                            Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

                            Algselt postitas BlackWerewolfGenie Vaata postitust
                            Nuhkvara ei ole ja Demerara Times'ist lugenud ei ole su hand historyt Vanda.

                            Aga miks sa siis ei foldi kui tead, et taga?
                            Alati on võimalus ju, et bluffitakse, vähemalt teoreetiliselt. Ei saagi teada, et kindlalt taga oled. Võid teada, et oled suure tõenäosusega taga, kuid see on hinnang, mitte kindel teadmine.

                            Comment

                            • atsetoon
                              Joomas õlut Atsetooniga
                              • May 2009
                              • 1105

                              #15
                              Re: Stakemine/tallid ja pokkeri tulevik

                              Hea teema! Ise kuulusin ühel hetkel Alan Jacksoni sarnasesse süsteemi, kelleltki küll steiki ei saanud aga oli skype grupp+videodele eraldi portaal oli ka custom hudi võimalus ning enamus seltskonda kuuluvatest jagas kindlasti biiti. Jackson ja ise said pokkeritoalt osa rakebacki endale ja asi tundus vägagi edasviiv. Soft kuulus 888-le ja pakuti ainult portugali või hispaania keeles, mis minujaoks oli suhttildifaktor. Lisaks oli mul ainult PT ja hudid olid HEMile, seega loobusin. Lisaks kuulun ühte husng-ite studygroupi, milles on mõned head või üle keskpärasuse mängijad aga enamus siiski suhteliselt fishised. Kui keegi paneks sarnase teema husngite-le püsti nagu Muru MTT-dele, siis tõsiselt kaaluksin liitumist, eriti arvestades kuulujutte 2+2-st, kus väidetavalt pidid inimesed maffiaredelitel kiiremini üles liikuma, kui "oma" vend varem sees.

                              Comment

                              Working...