Feed

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #16
    Re: Feed

    Algselt postitas camu
    Tänan!
    Seega MB odavam! Teen ka uue konto sinna ilmselt!
    Enda, kui ka teiste kogemustele võin väita, et MB on ka probleemide rohkem. Ja kui meenutama hakata, siis NETELLER'i kohta ei ole kuulnud ühtegi halba uudist.

    Soovitan soojalt raha asjade (eriti suurte rahade puhul ja pokkeris on seda palju) eelistada kvaliteeti odavusele.

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #17
      Re: Feed

      Olen pidanud viimasel ajal palju MP suhtlema ja pean ütlema et nende support on kõvasti paranenud. Minu konto vahetamine läks üli ruttu. küsimustele olen saanud kiired vastused. Kui oli vaja infi vanalt kontolt saada siis kohe löödi uus kinni taas avati vana ja peale oma toimetusi andsin teada et sain mis vaja ja jälle vana kinni ning uus lahti. kõigile mu kirjadele on tulnud vastus alla 24h. Raha liigub kah kiiremini kui varem nii et ma ei tea. Kas mul on vedanud või on nad oma süsteemi parandanud. Igatahes ise olen hetkel MP rahul ja ei kipu kuhugi minema.

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #18
        Re: Feed

        amm...mis siis saab kui kroon käibelt ära kaob ja konto valuuta moneybookersis kroonides?

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #19
          Re: Feed

          Algselt postitas Provoker
          amm...mis siis saab kui kroon käibelt ära kaob ja konto valuuta moneybookersis kroonides?
          Sel sajandil tõenäoliselt veel ei kao, ära põe :)

          Huvitavam küsimus oleks, mis juhtub devalveerumisel? ;D

          Comment

          • camu
            Super Moderaator
            • Jan 2009
            • 3411

            #20
            Re: Feed

            moneybookersi supporti maili teab keegi? Ei suuda kuidagi leida seda, panin ka konto kinni ning vaja oleks kirjutada neile!

            Comment

            • kollane
              Pokkerihai
              • Nov 2008
              • 2031

              #21
              Re: Feed

              Algselt postitas camu
              moneybookersi supporti maili teab keegi? Ei suuda kuidagi leida seda, panin ka konto kinni ning vaja oleks kirjutada neile!

              MB saadetakse kirju, kui oled sisse loginud. siis sealt support , valid milles probleem on ja saadad ära. pärast tuleb vastus meilile

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #22
                Re: Feed

                eriti nõme süsteem, kurat!

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #23
                  Re: Feed

                  Algselt postitas camu
                  eriti nõme süsteem, kurat!
                  miks nõme? Kui vana sulgesid siis uue konto pealt logid sisse ja saadad kirja ära oma probleemiga

                  Comment

                  • camu
                    Super Moderaator
                    • Jan 2009
                    • 3411

                    #24
                    Re: Feed

                    Tänud, sain kirja saadetud, eks näis, kuidas asi edasi kulgeb.

                    Sain vist asja korda, nüüd tuleb vaid tiguposti oodata ning absolutele asi selgeks teha!

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #25
                      Re: Feed

                      Algselt postitas EGERT
                      Sel sajandil tõenäoliselt veel ei kao, ära põe :)

                      Huvitavam küsimus oleks, mis juhtub devalveerumisel? ;D
                      ära aja seda devalveerimsie jama

                      ... ja mb support on aeglane

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #26
                        Re: Feed

                        Algselt postitas Rahapada
                        ära aja seda devalveerimsie jama

                        ... ja mb support on aeglane
                        Ma vaidleks vastu sellele. MB support oli vbl kunagi aeglane, aga viimasel ajal on olnud koguaeg väga kiire kui mul on olnud mingi probleem.

                        Comment

                        • Rahapada
                          Vana Tegija
                          • Oct 2008
                          • 1178

                          #27
                          Re: Feed

                          Algselt postitas rohelinekonn
                          Ma vaidleks vastu sellele. MB support oli vbl kunagi aeglane, aga viimasel ajal on olnud koguaeg väga kiire kui mul on olnud mingi probleem.
                          2 nädalat hiljem sain vastuse oma küsimusele alles

                          Comment

                          Working...