traaa ma olen niiii munnnnn!!!!
tulin koju öösel igast sodi täis ja muidugi hello stars tavaiii.
alati lähen ja otsin nl50 või 100st kõige ägedama avatariga regulari ja annan actionit.
kestis väga vähe ja olin mingi 15 taala miinuses. reg quitis.
nüüd oli vaja 15 taala tagasi saada.
100 taalased 6 max hyperid.
olin 500 miinuses.
siis hakkas tulema.
750 ehk 250 kasumit.
yess, 250 freeroll ju.
kaotasin loetud minutitega kuskil cashis.
olin tiltis.
proovisin tagasi saada.
pendeldasin 0'i ümber kuni lõpuks suutsin starsi kinni panna. üli raske. täis idioot.
tra praegu ikka häirib küll, et ei suuda eemale hoida. eile pääsesin $50 miinusega, aga oleks võind palju ullem olla.
tra oleks võind ära quitida kui 250 up, oleks üür kaetud vms :D
aga eiii
traaa ma olen niiii munnnnn!!!!
tulin koju öösel igast sodi täis ja muidugi hello stars tavaiii.
alati lähen ja otsin nl50 või 100st kõige ägedama avatariga regulari ja annan actionit.
kestis väga vähe ja olin mingi 15 taala miinuses. reg quitis.
nüüd oli vaja 15 taala tagasi saada.
100 taalased 6 max hyperid.
olin 500 miinuses.
siis hakkas tulema.
750 ehk 250 kasumit.
yess, 250 freeroll ju.
kaotasin loetud minutitega kuskil cashis.
olin tiltis.
proovisin tagasi saada.
pendeldasin 0'i ümber kuni lõpuks suutsin starsi kinni panna. üli raske. täis idioot.
tra praegu ikka häirib küll, et ei suuda eemale hoida. eile pääsesin $50 miinusega, aga oleks võind palju ullem olla.
tra oleks võind ära quitida kui 250 up, oleks üür kaetud vms :D
aga eiii
Solid trip.
Vähemalt enamvähem happy ending, oleks võinud kurvem olla. :)
Comment