Sajandi kõige haigeim mäng?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #31
    Re: Sajandi kõige haigeim mäng?

    Kui mina veel noor olin, päris kasiinosid veel ei olnud, olid masinad üksikuna või kolmekaupa baarinurkades. Siis mingisugused mehed hammustasid läbi süsteemi pokkeriautomaadis, paari päevaga tõmbasid terve tallinna masinad tühjaks, järgmisel päeval jõudsid veel eestipaapeal ringi kah teha, kun masinad lukku pandi. Minu mäletamist mööda oli midagi sellist, et kui tuli Q 8 lauale, siis pidi need kinni panema, kuigi vist mingi paar oli laual, ja sai mastirea. Panus pidi vist 7 olema ja kui 7 kaupa edasi mängida, siis 7 ringi järel kordus sama nali.
    sellest oli ajalehtedes kah juttu, tõenäoliselt oli softi autor endale väikese pensionikindlustuse teinud, aga vihikutega mehed hammustasid läbi...

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #32
      Re: Sajandi kõige haigeim mäng?

      Meil oli suurte poiste õhutusel selline mäng mingi suvi väikeste tattidena, et keegi sai aru, kus kodurajooni suure kahe maantee ristumiskoha juures ristmiku reguleerivate fooride peakilp on ja selle uks oli ka kuidagi lahti. Läksid foorid siis kustu ja vaatsime põõsast kuidas rohelised vestid tööd tegid. Hiljem oli kapp tabaga lugus ja veel hiljem päris kadunud.

      Comment

      • jrgn hell
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 3328

        #33
        Re: Sajandi kõige haigeim mäng?

        Aga aussies days at the races aegdale olid küll vennad platsis ja panid väga täpselt kirja, kuidas mingid hobused jooksid. Et hooaja esimene race on ainult selline testing the waters. Kuuldavasti pidi päris kõva skill osadel vanadel olema järgmise racei ajal kohad paika panna, aga kuna nad enamasti üle rolli mängivad, siis pikka pidu seal ei ole.

        Comment

        • Tisko
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 163

          #34
          Re: Sajandi kõige haigeim mäng?

          Algselt postitas Codecci
          Riias Ranka vaatas ühe vandi numbreid, see läks töötajale kaebama ;D
          AAAAHAHAHAHAHAAHAAAA ;D see oli kuldne kägar

          Comment

          • leho57
            Grinder
            • Nov 2008
            • 664

            #35
            Re: Sajandi kõige haigeim mäng?

            Algselt postitas alaska
            Kui mina veel noor olin, päris kasiinosid veel ei olnud, olid masinad üksikuna või kolmekaupa baarinurkades. Siis mingisugused mehed hammustasid läbi süsteemi pokkeriautomaadis, paari päevaga tõmbasid terve tallinna masinad tühjaks, järgmisel päeval jõudsid veel eestipaapeal ringi kah teha, kun masinad lukku pandi. Minu mäletamist mööda oli midagi sellist, et kui tuli Q 8 lauale, siis pidi need kinni panema, kuigi vist mingi paar oli laual, ja sai mastirea. Panus pidi vist 7 olema ja kui 7 kaupa edasi mängida, siis 7 ringi järel kordus sama nali.
            sellest oli ajalehtedes kah juttu, tõenäoliselt oli softi autor endale väikese pensionikindlustuse teinud, aga vihikutega mehed hammustasid läbi...
            et nagu mismõttes need masinad on mingi koodi peale ehitatud, et kui hammustadki läbi siis jäädki võitma või? kahtlen, kas mitte kogu see teema samuti ümber random generatori ei keerle? isegi vanal ajal...
            või olid need tõesti veneaegsed ja poolpidused?

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #36
              Re: Sajandi kõige haigeim mäng?

              näiteks microsoft office on igasuguseid koode täis, vajutad teatud nuppe ja hakkad mustvalget pinpooli mängima keset excelit... Vähemalt vanemas versioonis oli. Miks ei või mõni töötaja teha endale sellist backdoori, et saab hiljem raha korjata. Netipokkeris on ju samuti neid näiteid olnud, kui raske on mingisse pokkeriautomaadi softi väike bug teha.

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #37
                Re: Sajandi kõige haigeim mäng?

                Algselt postitas EGERT
                Irv,

                Need vennad on ikka erilised tohmanid, nad kasutavad mediaanist standardhälvet ära ja siis üritavad nüüd nagu sellele rõhuda ? ;D

                Aru nad ei mõista, et loosimised on ju teineteisest sõltumatud.

                Analüüsiks siis keegi 1000000000000000000000000000000000000000000000000 loosimist/jackpoti ja teeks selle põhjal järelduse, saaks ilusa ümmarguse keskmise
                Saatsime isegi neile maili ja küsisime, kas nad ise ka usuvad seda juttu. Pmst vastus oli selline, et nemad situvad tõenäosusteooria peale ja neil on oma "loogika" ja igal kliendil on õigus ise otsustada, kas nad usuvad neid või mitte. Vigaseid ja hämavaid kohti oli selles sissejuhatavas jutus esmapilgul vähemalt 2-3.

                Jube lihtsalt kuidas tänapäeval annab raha teha :)

                EDIT: mingit miljonit loosimist pole ausa loterii puhul vaja analüüsida. Teoreetiliselt saab kõik välja arvutada.
                Ja mis puutub nende väitesse, et osad numbrid esinevad tihedamalt kui teised, siis see on bullshit. Viga on lihtsalt selles, et alles ca 1000 loosimisega "tuleb välja", et kõik numbrid esinevad võrdse tõenäosusega (tegin kiire katse). Aga nemad võtavad 50 loosimist ja ütlevad, et näe seda numbrit tuli rohkem. Sama hea kui visata 5x münti ja öelda, et näe tuli 2 kirja ja 3 kulli, järelikult kullid tulevad tihedamini.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • EGERT
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1042

                  #38
                  Re: Sajandi kõige haigeim mäng?

                  google.com otsing Lottoanalytics Pro annab vaid ühe tulemuse...

                  Comment

                  • Tarq666
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 814

                    #39
                    Re: Sajandi kõige haigeim mäng?

                    Loomulik, et õnnemängud on mõtetu raharaiskamine aga mind alati on imestama pannud, et kuidas mängurahaga max 500 panustega ruletis või teistes max 36 panust kordistavates mängudes 260000 chippi kokku aetakse? Tõesti nii suur luck run? ??? ??? ???

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #40
                      Re: Sajandi kõige haigeim mäng?

                      Algselt postitas Pahvak
                      Saatsime isegi neile maili ja küsisime, kas nad ise ka usuvad seda juttu. Pmst vastus oli selline, et nemad situvad tõenäosusteooria peale ja neil on oma "loogika" ja igal kliendil on õigus ise otsustada, kas nad usuvad neid või mitte. Vigaseid ja hämavaid kohti oli selles sissejuhatavas jutus esmapilgul vähemalt 2-3.

                      Jube lihtsalt kuidas tänapäeval annab raha teha :)

                      EDIT: mingit miljonit loosimist pole ausa loterii puhul vaja analüüsida. Teoreetiliselt saab kõik välja arvutada.
                      Ja mis puutub nende väitesse, et osad numbrid esinevad tihedamalt kui teised, siis see on bullshit. Viga on lihtsalt selles, et alles ca 1000 loosimisega "tuleb välja", et kõik numbrid esinevad võrdse tõenäosusega (tegin kiire katse). Aga nemad võtavad 50 loosimist ja ütlevad, et näe seda numbrit tuli rohkem. Sama hea kui visata 5x münti ja öelda, et näe tuli 2 kirja ja 3 kulli, järelikult kullid tulevad tihedamini.

                      See on nii inimloomuse osa ikka. Aussiede teine kirg on veteranikeskustes ANZAC dayl ( Australia New-Zealand Army Corp. vist) mängida two-up´i


                      Et keskel mingi ilus tsik, kes loobib kahte münti ja mäng on siis, kui kaks münti sama lõustaga maanduvad. Kui 5x järjest ei tule, siis bet on off ja raha tagasi. Seal nii siis, et inimesed ringis ja karjuvad näiteks fifty/heads, 20 /tails ja siis kui leiavad endale vastase, kes siis võtab esimesel juhul 50 doltsiga tailsi jne. Seal oli samamoodi, et mingi aja pärast oli kõigil jube raske vastast leida, kuna headsi tuli rohkem ja keegi ei tahtnud tailsi peale panna. Ma jõin ja mängisin väheke 10 dolsti kaupa nii, et küsisin mille poolt teine oli ja võtsin vastaspoole. Kolm korda hittisn jutti ja rohkem ei mänginud. Kõige suurem fail oli mingi vana, kes ehitas rolli 50 doltsi kaupa ja kui 300 peale mingi hetk jõudis läks ahneks ja pani kõik vahele ja sai taha ning läks jooma. Muidu ehitusfirmade bossid omavahel panid 100 -1k doltsini seal ühe viske peale. Tehit veel mingit kombineeritud actionit, kus üks tahtsi 500 panna ja siis vastu tuli kari "rotte", kes klappisid. Selle peo traditsioon on et õlu sitaks odav ja barbeque 1 dolts.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #41
                        Re: Sajandi kõige haigeim mäng?

                        See two-up on ikka päris sick meelelahutus. Sisuliselt sama põnev kui linnade põletamist raha peale mängida. Aga huvitav, et selliseid asju ikka tehakse :)
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • leho57
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 664

                          #42
                          Re: Sajandi kõige haigeim mäng?

                          me tööjuures mängime lauajalkat rahapeale. juba pikemat aega. üks vend suutis double-or-nothing stiilis end 1k eekiga miinusesse mängida :D aga igatahes, mulle tundub, et seal mängus kehtib ka dowswing periood ja muu sarnane - kui vastamisi on kaks suht võrdelist mängijat. see pall teeb ikka no selliseid liigutusi, et siga ka ei söö.

                          Comment

                          Working...