Mul on selline suht dumb küsimus, et kuidas see pokerstarsi rakeback süsteem töötab? Kas iga kuu lõpus või alguses kantakse rahasumma minu pokerstarsi kontole automaatselt?
Küsimus!
Collapse
X
-
Re: Küsimus!
Pokerstarsis (kahjuks) puudub rakeback süsteem. Starsis on lihtsalt VIP programm. On olemas Vip stellarid kus hirmsast moodi raha peale pritsib. Siis on VPP-d, mida saad makstes Starsile rake ja vastusaades FPP-sid. FPP-de eest võid osta raha pakke up to 1600$ või siis mängida satikaid, kust T$ saad. + veel nipetnäpet jooksvaid redeposit bonuseid jne.
Pmst % on umbes siuksed:

Btw väga paljud ruumid on ammu üleläinud VIP programmile ja hakatud loobuma sellest direct rakebackist. Eks Ranka võib sulle pikalt rääkida sellekohta.Last edited by Ahv Kongost; 12.03.14, 19:55.
Comment