Taanis mängimine?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CeuZ^
    FPP Pro
    • Jun 2012
    • 258

    #1

    Taanis mängimine?

    Tere

    Sõber elab Taanis, aga ei sa seal Pokerstarsiga mängida. Seal on vaja Taani isikukoodi, et konto teha.

    Keegi oskab aidata? Kas mingi programm, mis muudaks tema ip eesti omaks?
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: Taanis mängimine?

    Algselt postitas CeuZ^ Vaata postitust
    Tere

    Sõber elab Taanis, aga ei sa seal Pokerstarsiga mängida. Seal on vaja Taani isikukoodi, et konto teha.

    Keegi oskab aidata? Kas mingi programm, mis muudaks tema ip eesti omaks?
    Nii ei saa, et teha Eesti konto .EE-s. Siis saata pokerstarsile kiri koos enda dokumentidega. Siis saata uus kiri enda praeguse aadressiga Taanis, kuhu aadress proof lisada ja vaadata, mis juhised PokerStars annab?

    // Sellessuhtes et suhtle supportiga ja lahendus leitakse niivõinaa. Uuele raketootjale ei öelda EI.
    Last edited by VisaHing; 26.01.14, 12:34.

    Comment

    • Kakahirmutis
      🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
      • Oct 2010
      • 7079

      #3
      Re: Taanis mängimine?

      Keegi sõber teeb Eestis konto valmis , uploadib ps.ee faili upload.ee vms ja sa lihtsalt tõmbad ja logid sisse , vahetad paroolid ja aadressid ära ning saadad pildid?

      Comment

      • Kakahirmutis
        🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
        • Oct 2010
        • 7079

        #4
        Re: Taanis mängimine?

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Nii ei saa, et teha Eesti konto .EE-s. Siis saata pokerstarsile kiri koos enda dokumentidega. Siis saata uus kiri enda praeguse aadressiga Taanis, kuhu aadress proof lisada ja vaadata, mis juhised PokerStars annab?
        Ma soomes ntx. ei saanud pokerstars.ee lehele üldse , isegi kui promo peale clickisin ps.ee clientis siis viskas soome keelsele PS lehele

        Comment

        • Tasur Uuk
          Räme Fish
          • Jan 2014
          • 3

          #5
          Re: Taanis mängimine?

          Olen see kellest siin teemas jutt käib, ühesõnaga storie selline et , kui tahan taanis m2ngida, siis peab olema PS.dk ja .ee kontoga sinna sisse ei saa minna. Neid isegi ei huvitanud et ma olen lihtsalt Eestist eemal jne. Kui tahan Taanis m2ngida siis pean omama kindlasti Taani isikukoodi ning mingit debiilset (ID-kaardi sarnast kaarti veel) millega ma saan registreeruda .ee karkvaraga saan sisse logida, aga siin taanis m2ngida ikka ei lase raha ega m2nguraha peale, yhes6naga tyhi seis, seega kasutan hetkel mingit VPN programmi, mis muudab mu asukohaks UK. aga seda ysna tyytu kasutada jne.
          Et ehkl oskab siis keegi soovitada m6nda head VPN programmi, mis ei oleks mingi eriti lyhikest aega v v2ga v2ikese m2luga DEMO variant. Ning USA teema ei toida .ee jaoks.

          Cheers~!

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #6
            Re: Taanis mängimine?

            Suhtle suppordiga sel teemal, kui VPNiga vahele jääd, siis saad lifetime bani ilmselt.

            Comment

            • Ints
              Vana Tegija
              • Nov 2010
              • 1216

              #7
              Re: Taanis mängimine?

              Imelik, rootsis ja soomes ei saa ka .ee lehele sisse, aga kui klient on eestis installitud või keegi uploadib sulle pokerstars.ee kliendi siis saab sisse küll, tho kõik reklaam jne on kohalikus keeles.

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #8
                Re: Taanis mängimine?

                Algselt postitas Ints Vaata postitust
                Imelik, rootsis ja soomes ei saa ka .ee lehele sisse, aga kui klient on eestis installitud või keegi uploadib sulle pokerstars.ee kliendi siis saab sisse küll, tho kõik reklaam jne on kohalikus keeles.
                Ma soomes olen siis ps.ee clientis ikka kõik eesti keeles , reklaamid ka

                Comment

                Working...