Aitame kaasa!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CeuZ^
    FPP Pro
    • Jun 2012
    • 258

    #1

    Aitame kaasa!

    Tere,

    Tahaks pokkeris rohkem saavutada ja olen viimasel ajal pokkerit rohkem õppinud kui kunagi varem. Olen ka eelnevalt mänginud, aga see oli BS! Tahtsin siia lisada oma statsid ja küsida teilt kas midagi on seal silmnähtavalt valesti ja kas peaks midagi muutma. Kui üldse on nii väikse sampli järgi seda võimalik teha. See on kõik mis mul hetkel on, kuna uus arvuti ja alustasin nullist.
    Ei ütleks, et mäng hetkel pahasti jookseks, aga alati tahaks ennast parandada.
    Kindasti tahaks teha päevikut, aga ei tea kas olen selleks veel piisavalt aktiivne kasutaja. Mängin siis NL5.

    Agg% - 33.5

    Olen liiga nit?

    Kas oskate soovitada head raamatuid, mida alguses oleks sobilik lugeda ja kus saaks videosi?
  • virukunn
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 2036

    #2
    Re: Aitame kaasa!

    Nl5 mida? fullring ilmselt? Nende stattide järgi küll öelda ei saa, et midagi väga valesti oleks, aga statid ei mängi ka. Pane probleemseid käsi parem strati alafoorumisse.

    Comment

    • CeuZ^
      FPP Pro
      • Jun 2012
      • 258

      #3
      Re: Aitame kaasa!

      Just nimelt Fullring, selle unustasin:D

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #4
        Re: Aitame kaasa!

        Mängi edasi, selle sample peale ei ütle keegi sulle muud.
        Muidu stattide analüüsiks on teema olemas.

        Comment

        • Looper
          Grinder
          • May 2013
          • 576

          #5
          Re: Aitame kaasa!

          WinRate on hea, lase aga volüümi ja siis vaatame edasi.

          Comment

          • CeuZ^
            FPP Pro
            • Jun 2012
            • 258

            #6
            Re: Aitame kaasa!

            Üritan õhtuti mängida, aga hetkel kiiret sorti elu ja ei ole eriti aega.....aga 1-2h sesse proovin vähemalt teha.

            Comment

            • Kakahirmutis
              🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
              • Oct 2010
              • 7079

              #7
              Re: Aitame kaasa!

              Kui töötab siis ära muuda midagi , kui kõrgemale tahad minna siis uuri mis muutma peab :P

              Comment

              • CeuZ^
                FPP Pro
                • Jun 2012
                • 258

                #8
                Re: Aitame kaasa!

                No kui br suurem, siis kindlasti NL10 ja sealt ainult ülesse:D

                Comment

                Working...