*****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • NhTyGgWp
    Julm Donk
    • Jul 2009
    • 89

    #61
    Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

    Isiklikult elan näiteks Coca käekäigule (graafikutele) kaasa, eriti just sellel põhjusel, et ta räägib kaotustest ka täpselt nagu on.

    Comment

    • ROTT RUUDI
      Grinder
      • Jun 2010
      • 520

      #62
      Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

      Ma tunnen kadedust

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #63
        Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

        Algselt postitas NhTyGgWp Vaata postitust
        Isiklikult elan näiteks Coca käekäigule (graafikutele) kaasa, eriti just sellel põhjusel, et ta räägib kaotustest ka täpselt nagu on.
        Aasta graafikud juba sisaldasid kaotatud perioode.

        Comment

        • elrosmeero
          FPP Pro
          • Jan 2011
          • 239

          #64
          Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

          Tal ka vist ''aga palju sa kaotanud oled'' arusaam .

          Comment

          • adam_q
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1453

            #65
            Re: *****2013 graafikud / 2014eesmärgid*****

            Algselt postitas privador Vaata postitust
            Tegelikult see graafikute teema. Amway koolitustel rõhutatakse alati kui palju keegi teenib, et pööblit ahnuses ligi meelitada.
            Eesti kultuuriruumi sobib see ideaalselt sest kaotajad lahuvad areenilt kärata ja ülimalt madalat profiili hoides. Arvan, et selle taga on kuri turundusgeenius, kes valdab ülimaid kunste psühholoogia vallast:)
            pole ka tükk aega mänginud, nüüd korra tulin tänu FB postitusele siia teisi graafikuid ka noolima ja mis ma oskan öelda, HAKKAN UUESTI MÄNGIMA! Müts maha kurja turundusguru Ranka ees!

            Comment

            Working...