Mõned küsimused pokkeri kohta

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RahaPandiRotti
    Räme Fish
    • Dec 2013
    • 17

    #1

    Mõned küsimused pokkeri kohta

    Tere!
    Alustasin pokkeriga 5 kuud tagasi. Olen omadega enamvähem täpselt nullis. Mängin enamasti mikro panustega No Limit Texas Holdemi. Kas see on algaja kohta hea tulemus? Ja mida ma juba kohe tähele panin oli see, et PokerStarsis on palju halvem tase kui Triobetis. Veel küsiks seda, et kui suurte mängijate arvuga laudadel soovitaksite mul mängida. Ning kas vabavarana (või odavana, ei taha Poker Trackeri eest 100dollarit välja käia) on sellist programmi saadavad, mis näitaks graafikuid kuu lõikes? Milliseid eestikeelseid pokkeriraamatuid soovitaksite lugeda?
    Aitäh, kes viitsib vastata.
  • bluelite
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1190

    #2
    Re: Mõned küsimused pokkeri kohta

    1. Ranka tabel - tee endale see selgeks, see on algajale tublisti abiks.
    2. 5 kuu peale peaks juba mingi tõde välja kooruma. Suuresti oleneb kindlasti ka volüümist. Kui sul Nozzu volüüm, siis võib aasta kuni kaks ka aega minna.
    3. Ise soovitaks Full rindgi, kuna see softim algajale. 6 maxi gurud võivad muidugi teisel arvamusel olla, kuid kuna ise FR peal ja 6max ei ole puutunud, siis soovitan FR'i.
    4. Stars on okei valik, kuna seal suurim mängijate arv.
    5. PokerTrackeri 30-päevase triali leiad siit.
    6. Holdem Manageri 30-päevase triali leiad siit.
    7. Võib ka tasuta saada, kuid selleks omad eeldused - HEM ja PT.
    8. Raamatute asemel soovitan videosid vaadata. Hunniku videosid leiad siit. Pole küll kõige uuemad, kuid kui sobrada viitsid, siis leiad kindlasti midagi, millest abi.

    GL

    Comment

    • Nozzu
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1140

      #3
      Re: Mõned küsimused pokkeri kohta

      Algselt postitas bluelite Vaata postitust
      5 kuu peale peaks juba mingi tõde välja kooruma. Suuresti oleneb kindlasti ka volüümist. Kui sul Nozzu volüüm, siis võib aasta kuni kaks ka aega minna.
      :)

      Comment

      • RahaPandiRotti
        Räme Fish
        • Dec 2013
        • 17

        #4
        Re: Mõned küsimused pokkeri kohta

        Aitäh vastuste eest.

        Aga trial pokertracker ei lase statistikat importida ja selle punase mehikese koha peale ei ilmu ka nime.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #5
          Re: Mõned küsimused pokkeri kohta

          Algselt postitas RahaPandiRotti Vaata postitust
          Aitäh vastuste eest.

          Aga trial pokertracker ei lase statistikat importida ja selle punase mehikese koha peale ei ilmu ka nime.
          Vaata, et PokerStars.ee hand history oleks 'English'.
          Veendu, et PokerStars salvestab hand historyt.
          Veendu, et folder kuhu PokerStars exportib käed oleks sama, kust PT importib käsi.

          Kindlasti vaata üle ka, et su nickname klapiks igalpool PT-s.

          Comment

          • RahaPandiRotti
            Räme Fish
            • Dec 2013
            • 17

            #6
            Re: Mõned küsimused pokkeri kohta

            Hmm nüüd oleks vaja teada kuidas PT 4 saab kuu lõikes graafikut näha. Praegu ma näen ainult ühte päeva.

            Comment

            • reggie
              Pokkerihai
              • Jun 2009
              • 1705

              #7
              Re: Mõned küsimused pokkeri kohta

              Pane filtrite alt today asemel this month.

              Comment

              • CeuZ^
                FPP Pro
                • Jun 2012
                • 258

                #8
                Re: Mõned küsimused pokkeri kohta

                Mul olemas HM2 Trial reset, kui soovi siis anna teada.

                Comment

                • RahaPandiRotti
                  Räme Fish
                  • Dec 2013
                  • 17

                  #9
                  Re: Mõned küsimused pokkeri kohta

                  Kuidas PokerStarsis FPP punkte teenida? Kui rahamänge ei mängi, siis polegi muud võimalust neid omale saada?

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #10
                    Re: Mõned küsimused pokkeri kohta

                    Algselt postitas RahaPandiRotti Vaata postitust
                    Kuidas PokerStarsis FPP punkte teenida? Kui rahamänge ei mängi, siis polegi muud võimalust neid omale saada?
                    Iga kord kui Starsile rake maksad. Kas siis rahalaudades, mängides SNG-sid või MTT-sid. Saad sa vastu VPP-sid. Vastavalt sinu VIP tasemele ( bronzestar - 1 VPP * 1 = 1FPP; Silvestar 1 VPP * 1.5 = 1.5 FPP jne ) saad siis FPP-sid enda kontole. Mängides playmoney mänge/freerolle sa VPP-sid ei teeni.

                    1 USD rake = 5.5 VPP
                    Last edited by VisaHing; 13.01.14, 19:13.

                    Comment

                    Working...