Non-Showdown Winnings joon väga HALB!!!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • estkriz
    Jube Noob
    • Dec 2012
    • 123

    #16
    Re: Non-Showdown Winnings joon väga HALB!!!

    pre for value, flop for value, turn for value, river for value ....4 tänavat raha! Kahtlen, et kõrgemal nii lihtsalt see klots tuleb. Kui fish su AK vastu oma K6-ga 2 paari hitib on selective memory.

    E: Nimetan preflopi ka tänavaks ja lisaks räägib mees, kes ei suuda starsis üle 3 sessi mängida kuu jooksul. Omast kogemusest võin õelda, et urgaste rb vs starsi volüüm ja kogemus...siis rahalises mõttes kindlasti urgaste rakeback! Ise pole kunagi nl5-st kõrgemal mänginud ja teenin 200-300euri kuu rakebacki, aga mul omad diilid ka. Aga see kehtib ainult nl2-nl5-nl10 ...kuna starsis on tõesti väga väike rakeback micromehele. Kõrgema limiidi mehed ilmselt vaidlevad vastu jne.
    Last edited by estkriz; 22.10.13, 16:25.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #17
      Re: Non-Showdown Winnings joon väga HALB!!!

      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
      u want?

      "Spews for redline's sake." tuli meelde.

      http://forumserver.twoplustwo.com/sh...03&postcount=9

      Comment

      • peete82
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1310

        #18
        Re: Non-Showdown Winnings joon väga HALB!!!

        mängid liiga vähe laudu, sellest ka tunne, et ei hiti midagi. Lihtsalt liiga vähe käsi tuleb ajaühikus..

        Comment

        • robert
          Julm Donk
          • Jan 2013
          • 48

          #19
          Re: Non-Showdown Winnings joon väga HALB!!!

          Vaikselt summa kerkib ikka 50$ poole. Urkast välja tahan tulla, kuna ma peaksin seal igavesti nl4 mängima, pole piisavalt inimesi kes cash´i peliks. Plaan oli küll Pokerstasi üle ronida, aga tõesti on seal see rakeback väike minusuguse väikese klõbistaja jaoks. Samas näiteks triobetis küll micros on mängijaid, aga kõrgemal jällegi väga hõre. Või peaks veel mingit site kaaluma?

          Comment

          • estkriz
            Jube Noob
            • Dec 2012
            • 123

            #20
            Re: Non-Showdown Winnings joon väga HALB!!!

            Algselt postitas robert Vaata postitust
            Vaikselt summa kerkib ikka 50$ poole. Urkast välja tahan tulla, kuna ma peaksin seal igavesti nl4 mängima, pole piisavalt inimesi kes cash´i peliks. Plaan oli küll Pokerstasi üle ronida, aga tõesti on seal see rakeback väike minusuguse väikese klõbistaja jaoks. Samas näiteks triobetis küll micros on mängijaid, aga kõrgemal jällegi väga hõre. Või peaks veel mingit site kaaluma?
            revolution

            Comment

            • Fuzzy
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2010
              • 452

              #21
              Re: Non-Showdown Winnings joon väga HALB!!!

              Algselt postitas estkriz Vaata postitust
              revolution
              Kas Revolution mitte ka skill based segreagationi ei harrasta? Selliseid tube tuleks igal juhul vältida imo.

              Comment

              • estkriz
                Jube Noob
                • Dec 2012
                • 123

                #22
                Re: Non-Showdown Winnings joon väga HALB!!!

                Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                Kas Revolution mitte ka skill based segreagationi ei harrasta? Selliseid tube tuleks igal juhul vältida imo.
                Pole kuulnud küll sellest, seal nii väike traffic niikuinii. Kahtlen, et nad seal midagi sellist korraldada saaks.

                Comment

                Working...