Re: Käemäng, 4LOLZ
Sobib küll, aga seal suhteliselt lai range siiski kuna squeezeb sisuliselt ja SB-lt 3b 36%.
Kindlasti oleks QK pakutud aga esmalt ootasin mõnda muud varianti :D
Järgminekord tuleb mingi kõvem pähkel, nagu eelmisel korral :D
Sobib küll, aga seal suhteliselt lai range siiski kuna squeezeb sisuliselt ja SB-lt 3b 36%.
Kindlasti oleks QK pakutud aga esmalt ootasin mõnda muud varianti :D
Järgminekord tuleb mingi kõvem pähkel, nagu eelmisel korral :D
, 10
, K
9

3 
Comment