Milline oleks teie meelest parim ajagraafik pokkeri mängimise jaoks?
Millised on personaalsed eelistused? Kas selle kohta on kuskil (teaduslikku) infot?
Kas parem on mängida iga päev X tundi või ülepäeviti 2X tundi?
Või hoopis nädalas mängida 1 päev, aga 7X tundi järjest?
Mina mängin iga päev. Viimasel ajal olen mõelnud, et äkki oleks tulemuslikum selle asemel mängida 3-4 päeva nädalas, aga need oleksid siis "pokkeripäevad" mil lihtsalt hommikust õhtuni rabada.
Millised on personaalsed eelistused? Kas selle kohta on kuskil (teaduslikku) infot?
Kas parem on mängida iga päev X tundi või ülepäeviti 2X tundi?
Või hoopis nädalas mängida 1 päev, aga 7X tundi järjest?
Mina mängin iga päev. Viimasel ajal olen mõelnud, et äkki oleks tulemuslikum selle asemel mängida 3-4 päeva nädalas, aga need oleksid siis "pokkeripäevad" mil lihtsalt hommikust õhtuni rabada.


.
Comment