*** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #16
    Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Eraldi tõin välja väikse kastikese oma vana Party SN-iga "PRAIOS", sest seda nime ei saanud aliase alla panna (vanasti oli kellegi teise nimi kelle vastu olin mänginud).

    Kokku siis mänguliselt: +$50,204.26

    Õnnestus napilt ära täita üks ammu seatud goal pokkeris, milles ma vahepeal sügavalt kahtlema hakkasin, kas üldse kunagi on võimalik mul see ära teha

    Juuliks eesmärke seadma ei hakka, hetkel anyway nii hea hoog sees, et pole lisamotti vaja :)
    wow very sick EV. hea töö !
    Palju sellest actionist on LockPokeri oma ?

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #17
      Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #18
        Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***



        Peamine eesmärk 100h mängu see kuu sai täidetud + boonuseks täitus see aasta 100 000 VPP'd ka :)

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #19
          Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
          wow very sick EV. hea töö !
          Palju sellest actionist on LockPokeri oma ?
          0

          Ranka, kui sa Facebooki postitad neid tulemusi siis see on viimane kord kui ma oma graafikut avalikult PokkeriProdesse panen. Jah tean, et mõlemad avalikud saidid ja kõigile nähtavad, aga PokkeriProde foorumis ei käi 90% mu sõbralistist, kes Facebookis seda näevad kui keegi shareb/likeb.

          Comment

          • Rigged
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2535

            #20
            Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

            nvm.

            lol
            Last edited by Rigged; 02.07.13, 11:20.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #21
              Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              0

              Ranka, kui sa Facebooki postitad neid tulemusi siis see on viimane kord kui ma oma graafikut avalikult PokkeriProdesse panen. Jah tean, et mõlemad avalikud saidid ja kõigile nähtavad, aga PokkeriProde foorumis ei käi 90% mu sõbralistist, kes Facebookis seda näevad kui keegi shareb/likeb.
              Olen graafikute teemat pannud pm. iga kuu kui meeles ja panen ka edaspidi. Ja nagu sa ütlesid on tegu avaliku teemaga. Linki saab jagada ju igaüks.

              Comment

              • henri72
                Räme Fish
                • Mar 2011
                • 15

                #22
                Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                0

                Ranka, kui sa Facebooki postitad neid tulemusi siis see on viimane kord kui ma oma graafikut avalikult PokkeriProdesse panen. Jah tean, et mõlemad avalikud saidid ja kõigile nähtavad, aga PokkeriProde foorumis ei käi 90% mu sõbralistist, kes Facebookis seda näevad kui keegi shareb/likeb.
                Saan aru, Sass, et hommikul äratas sind vana klassivenna kõne, kes küsis tonni laenu? :D :D :D

                Aga muidu superluks, pane edasi!

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #23
                  Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Olen graafikute teemat pannud pm. iga kuu kui meeles ja panen ka edaspidi. Ja nagu sa ütlesid on tegu avaliku teemaga. Linki saab jagada ju igaüks.
                  Ok, ma pole varem märganud. Selge siis, teab arvestada.
                  Algselt postitas henri72 Vaata postitust
                  Saan aru, Sass, et hommikul äratas sind vana klassivenna kõne, kes küsis tonni laenu? :D :D :D

                  Aga muidu superluks, pane edasi!
                  Ootan alles kõnet

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #24
                    Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust

                    Ootan alles kõnet
                    Ega need tulematta jää

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Ok, ma pole varem märganud. Selge siis, teab arvestada.
                      Teiseks on ju täpselt sama, kui sa oleksid võitnud Sunday Millioni või suvaliselt donkamentilt 50 000. Samamoodi oleks tulnud uudis ja veel põhjalikum ning rohkemates portaalides. Viimase näitena on Ultimate Freerollil eestlane, kes teenis 40 000.

                      Seega minu jaoks ei make sense, et miks põhjustab poleemikat, kui ma panen üles lingi, mis on avalik. Saan aru, kui sa oleksid graafiku saatnud privaatselt vms. Hetkel on see avalik tulemus. Samasugune nagu turniirivõit.

                      Comment

                      • timukasr
                        Vana Tegija
                        • Nov 2008
                        • 1099

                        #26
                        Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

                        Standard kuu + $25 boonustest, NL25 SH zoom.

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #27
                          Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

                          Ranka, kui sa Facebooki postitad neid tulemusi siis see on viimane kord kui ma oma graafikut avalikult PokkeriProdesse panen. Jah tean, et mõlemad avalikud saidid ja kõigile nähtavad, aga PokkeriProde foorumis ei käi 90% mu sõbralistist, kes Facebookis seda näevad kui keegi shareb/likeb.
                          fb-i postkastid juba ummstuvad sõnumitest?Teiseks turvalisus. Äkki mingid kandilised tulevad ukse taha "maksu" küsima...

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #28
                            Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Teiseks on ju täpselt sama, kui sa oleksid võitnud Sunday Millioni või suvaliselt donkamentilt 50 000. Samamoodi oleks tulnud uudis ja veel põhjalikum ning rohkemates portaalides. Viimase näitena on Ultimate Freerollil eestlane, kes teenis 40 000.

                            Seega minu jaoks ei make sense, et miks põhjustab poleemikat, kui ma panen üles lingi, mis on avalik. Saan aru, kui sa oleksid graafiku saatnud privaatselt vms. Hetkel on see avalik tulemus. Samasugune nagu turniirivõit.
                            Sunday Millioni võit läheb üles, see on paratamatus. Praegune teema ei ole - kui ma graafikut ei pane ei tea keegi midagi. Sul on muidugi täielik õigus seda üles panna, ei ütle selle koha pealt midagi. Lihtsalt mulle isiklikult ei sobi kui see on Facebookis, seega tulevikus enam graafikuid ei postita siia.

                            Ei mõelnud midagi paha pärast, arusaadav, et sul vaja foorumit promoda jms :)
                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            fb-i postkastid juba ummstuvad sõnumitest?Teiseks turvalisus. Äkki mingid kandilised tulevad ukse taha "maksu" küsima...
                            Kui sellised probleemid oleks, siis ei paneks foorumisse ka

                            Lihtsalt ei meeldi, et suvalised pokkerikauged inimesed, kes vb kuulnud mu nickname "Codecci" tänu sellele FB promole loevad, et näe palju teenis, kes muidu never siia foorumisse ei satuks. Ja siis kuskil peol küsitakse, et "õu, sa oled see Pokkeri-Sass kes 50 kilo võitis vä?".

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #29
                              Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              Sunday Millioni võit läheb üles, see on paratamatus. Praegune teema ei ole - kui ma graafikut ei pane ei tea keegi midagi. Sul on muidugi täielik õigus seda üles panna, ei ütle selle koha pealt midagi. Lihtsalt mulle isiklikult ei sobi kui see on Facebookis, seega tulevikus enam graafikuid ei postita siia.

                              Ei mõelnud midagi paha pärast, arusaadav, et sul vaja foorumit promoda jms :)
                              Jeesas. Sa alustad teemat $50K graafikuga ja siis hakkad torisema. Thinly veiled brag on selle levinud nimi. Aga las jääb. Võid rahulikult edasi oma graafikuid postitada, ja luban, et ma sind teinekord ei maini siis. Tean, et tahad olla low-profiler foorumis.

                              Peace.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #30
                                Re: *** Juuni graafikud / Juuli eesmärgid ***

                                Lihtsalt ei meeldi, et suvalised pokkerikauged inimesed, kes vb kuulnud mu nickname "Codecci" tänu sellele FB promole loevad, et näe palju teenis, kes muidu never siia foorumisse ei satuks. Ja siis kuskil peol küsitakse, et "õu, sa oled see Pokkeri-Sass kes 50 kilo võitis vä?".
                                Tuleb tuttav ette. Pole vaja tülikaid-idiootseid küsimusi
                                Lisaks mingi "pokkeri-sassi" imago ma ei tea on kuidagi halvamaitseline

                                Comment

                                Working...