Vaadates Ranka postitust PT küsimuste foorumis tekkis kohe endal ka mõte, et võiks siin üheskoos kokku hakata panema head HUDi profiili. Ise mängin peamiselt 6maxi ja selle pärast ka praegu pealkiri selline. Omalt poolt olen hea meelega valmis HUDi layoute kokku panema trackeris ja neid siis hiljem jagama, aga alguses võiks koos välja töötada korraliku layouti ning ka natukene juurde kirjutada, kuidas seda kasutada.
Alustuseks ise kasutan hetkel sellist varianti:

Notes/VPIP/PFR/3bet PF/Fold to 3bet PF
Player name/Hands/WWSF/Total AF
Cbet F/Fold to F cbet/Popup/WSD/WTSD
Raise first in UTG/MP/CO/BTN/SB
Preflop limp call UTG/MP/CO/BTN
S tähe all popup, kus stealimise vastu käitumise statsid ehk palju SB ja BB-lt foldib, callib, 3betib
Enda meelest see preflop limp call tundub mõttetu ja ei teagi miks seal pesitseb, võiks ilmselt oma steali popupi sinna tõsta.
Nüüd sai mõistus otsa, mida veel kirjutada. Eks loodan, et tekib mingi arutelu siia ja saab hakata esimest posti editima ja ühel päeval ka hudi profiili sinna üles, mis töötav.
Popupide küsimus jääb praegu üldse õhku.
Alustuseks ise kasutan hetkel sellist varianti:
Notes/VPIP/PFR/3bet PF/Fold to 3bet PF
Player name/Hands/WWSF/Total AF
Cbet F/Fold to F cbet/Popup/WSD/WTSD
Raise first in UTG/MP/CO/BTN/SB
Preflop limp call UTG/MP/CO/BTN
S tähe all popup, kus stealimise vastu käitumise statsid ehk palju SB ja BB-lt foldib, callib, 3betib
Enda meelest see preflop limp call tundub mõttetu ja ei teagi miks seal pesitseb, võiks ilmselt oma steali popupi sinna tõsta.
Nüüd sai mõistus otsa, mida veel kirjutada. Eks loodan, et tekib mingi arutelu siia ja saab hakata esimest posti editima ja ühel päeval ka hudi profiili sinna üles, mis töötav.
Popupide küsimus jääb praegu üldse õhku.


Comment