*** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Aime
    Jube Noob
    • May 2013
    • 152

    #151
    Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

    Peaks piisama, aga see tuli kohe boomida. Raha pidi u. 48h jooksul tulema.

    Last edited by Aime; 26.06.13, 13:24. Põhjus: lingi lisamine.

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #152
      Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

      Algselt postitas reggie Vaata postitust
      Kas selle zoom änd buumi jaoks piisab sellisest käest?
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Ikka jah.. Kuna kvalit. ilusti kampaaniale, siis oleks flopis pannud ALL-IN, et postflop ära võita. Selle 0,06$ võib vabalt vastane maha callida. Nii vähemalt sain kampaaniast aru, et postflop peab käe maha võtma.

      Comment

      • Aime
        Jube Noob
        • May 2013
        • 152

        #153
        Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

        Kas see on ikka kindel, et kohe flopis peab käe maha võtma?
        Võibolla saan inglise keelest valesti aru, aga ma mõtlesin, et postflop tähendab seda, et võiduks peab olema jagatud vähemalt flop ja käsi tuleb võita?
        Või see shovemise mõte oli, et keegi ei hakkaks ette kujutama ja mingeid rääbiseid kokku venitama?

        Comment

        • levis
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1557

          #154
          Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

          Ükskõik, kas flopis, turnis või riveris, postflop tähendab, et peale preflopi. See ikka üsna kindel värk.

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #155
            Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

            Algselt postitas levis Vaata postitust
            Ükskõik, kas flopis, turnis või riveris, postflop tähendab, et peale preflopi. See ikka üsna kindel värk.
            Sain valesti aru siis :D. Arvasin, et flopis pead maha võtma poti..my bad kui eksisin.
            S imply play any real money No Limit Hold’em Zoom game at any stake between June 24-30. If you are dealt Ks-Kc and manage to win with it post-flop, use the BOOM! Hand Replayer to share the hand with the world. You will be credited with a cash reward worth 100 big blinds at the stake level you were playing at, up to a maximum of $100!

            Comment

            • Char
              Pokkerihai
              • Sep 2009
              • 1848

              #156
              Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

              Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
              Sain valesti aru siis :D. Arvasin, et flopis pead maha võtma poti..my bad kui eksisin.
              igatepidi oleks võinud flopis shoveda, flush draw ja värgid, ma ei laseks tõmmata seal asju

              Comment

              • Simmo
                Grinder
                • Dec 2009
                • 760

                #157
                Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

                Algselt postitas Char Vaata postitust
                igatepidi oleks võinud flopis shoveda, flush draw ja värgid, ma ei laseks tõmmata seal asju
                Mis sa ikka shoved, "Russian Number Generator" toob backdoor King-high flush'i ja võtame kasvõi showdown'iga poti maha. :)

                Comment

                • deephazard
                  Julm Donk
                  • Apr 2011
                  • 45

                  #158
                  Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

                  eestlane konn999 ultimate chipleader. 5 alles arutavad deali.

                  tehti pakkumine millega 2 venda ei nõustunud. 1 neist kukkus kohe välja järgmise käega ja sai 22k asemel 8k :D ju ta ikka tige ei ole enda peale :D
                  Last edited by deephazard; 01.07.13, 00:13.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #159
                    Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

                    Algselt postitas deephazard Vaata postitust
                    eestlane konn999 ultimate chipleader. 5 alles arutavad deali.
                    Nice. Nagu aru saan, siis esimene diili arutelu läks vett vedama?

                    Comment

                    • deephazard
                      Julm Donk
                      • Apr 2011
                      • 45

                      #160
                      Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

                      Jah. Uuus deal 20-25-25-40. Konn loovutas endalt 4k et teised rahul oleksid.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

                        OMG, mis freerolli nitid.

                        Alguse numbrid:
                        • konn: $44 342
                        • glhftywp: $23 702.57
                        • 7stol21: $23 623.19
                        • farrkoht674: $17 332.24

                        Siis farrkoh tahtis saada $3K juurde. Konn andis. Siis hakkas 7stol21 nõudma konnilt 1342 omale ja sai selle ka. Siis jäid summad: $40K, $24 965, $24 702 ja $20 332. Siis juba hakati, et teeme 40, 25, 25, 20K. Siis avastatati, et $1K ei jää enam esikohale :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #162
                          Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

                          Kokkuvõttes kolmanda ja neljanda koha omanikud saavad omale superhead diili. Neljas koht oli muidu väärt $10K, kolmas $20K. Teine $30K ja esikoht $50K.

                          EDIT: ja neljanda koha omanik (chipide arvult) ütles veel: et ei olegi kõige parem diil irv :)

                          Comment

                          • palokas
                            Räme Fish
                            • Jul 2012
                            • 23

                            #163
                            Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

                            7stol21 tahtis vahepeal 27k endale juba :d

                            Comment

                            • deephazard
                              Julm Donk
                              • Apr 2011
                              • 45

                              #164
                              Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

                              kõige suurem kaotaja oli economist kes sai 5 koha ja 8k :D see on see kangekaelsus ja kaotas sellega 16k :D aga konn sai tänu sellele lisa 9k :) Palju õnne talle. tegelt sai see stol ka päris hästi, et ennem nõus pole. esimese diiliga oleks ta saanud 14k aga nüüd leppis 25k :)


                              Päris paljud eestlased said seal väheke rikkamaks. Kaasaarvatud mina oma 5.50$ :D
                              Last edited by deephazard; 01.07.13, 00:48.

                              Comment

                              • privador
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 3951

                                #165
                                Re: *** AMETLIK: 100 miljardi pidustused - Milestone, Golden SNG jne***

                                lol...tegin ka jubeda vea, oleks pidanud late reg lõpus regama oleks 7 taala olnud juba kotis...aga kukkusin enne rahasi välja...

                                Comment

                                Working...