1st!
Kuna Hong-Kongis grindida ei lase, siis alustan juba varakult graafikute teemaga.
Eelmise kuu thread siin.

Hours: 98h
Rakeback: ~1008$
________________
1055,96$
Pikemalt saab lugeda minu päevikust.
Kuna Hong-Kongis grindida ei lase, siis alustan juba varakult graafikute teemaga.
Eelmise kuu thread siin.
Algselt postitas Priidix
Vaata postitust

Hours: 98h
Rakeback: ~1008$
________________
1055,96$

Pikemalt saab lugeda minu päevikust.












Comment