Mitu shotti juba nl10 võtnud,aga enam ei ole tase lihtsalt biiditav.2 aastat tagasi mängisin nl25.Kas taseme vahe on tõesti nii suur nl5l ja nl10l.Võibolla hakkab kellelgi mõni suurem leak silma.Olen teinud peale pausi veidi tööd ka teinud enda mänguga.Vaatanud mõned õppevideod ja üritanud siin foorumis kösi analüüsida tavaliselt lihtsalt lugedes ja mõned strateegia artiklid läbi lugenud.



Kuna statsid on üsna loose siis selgitan veidi.early ja middle mängin enamvähem ranka tabeli järgi .Co,BU ja SB avan atc kui minuni on folditud.20+pfr tüüpe ,kes tõstavad pf co-sb üritan kj+,22+ 3 bettida.Kuna mängin zoomi ja seal panevad tüübid tavaliselt jama kiirelt foldi,siis soovitas mul coach mängida co bu ja sb üsna agresiivselt.

postflop mäng on mul ilmselt üsna nõrk ,kuna vahepeal mängisin nl2 2 lauda 6max ja nl5 2 lauda 6max zoomi ja nl5 enam ei võitnud.Kuidas soovitate seda arendada?

Positsioon teeb mulle muret,kuna bu pealt peaks ju võitma kõige rohkem.ATC avamine tundub töötavat,aga pigem kaotan callides raiseri vastu rohkem.Mis rangega callite näiteks keskmise regulari avangut utglt?Ma ise callin tavaliselt selliste kätega nagu kq at,väiksed pp,aj.Eriti ei julge neid 3 bettida.Kas peaks äkki veel tightimaks võtma?

selline pilt on vist enamvähem ok?



Kuna statsid on üsna loose siis selgitan veidi.early ja middle mängin enamvähem ranka tabeli järgi .Co,BU ja SB avan atc kui minuni on folditud.20+pfr tüüpe ,kes tõstavad pf co-sb üritan kj+,22+ 3 bettida.Kuna mängin zoomi ja seal panevad tüübid tavaliselt jama kiirelt foldi,siis soovitas mul coach mängida co bu ja sb üsna agresiivselt.

postflop mäng on mul ilmselt üsna nõrk ,kuna vahepeal mängisin nl2 2 lauda 6max ja nl5 2 lauda 6max zoomi ja nl5 enam ei võitnud.Kuidas soovitate seda arendada?

Positsioon teeb mulle muret,kuna bu pealt peaks ju võitma kõige rohkem.ATC avamine tundub töötavat,aga pigem kaotan callides raiseri vastu rohkem.Mis rangega callite näiteks keskmise regulari avangut utglt?Ma ise callin tavaliselt selliste kätega nagu kq at,väiksed pp,aj.Eriti ei julge neid 3 bettida.Kas peaks äkki veel tightimaks võtma?

selline pilt on vist enamvähem ok?
Comment