Betsize

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 3verest
    Julm Donk
    • Nov 2012
    • 50

    #1

    Betsize

    Olen märganud, et mõned mängijad teevad imelikke betsize nt betivad 22 kui potis on 40. Miks ta ei beti lihtsalt 20, mis on praktiliselt sama suur bet kui 22?

    //ja seda teevad just paremad mängijad, olen märganud.
    Last edited by 3verest; 04.02.13, 16:16.
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #2
    Re: Betsize

    kiiremini saab 22 kui 20, nii lihtne see ongi :)

    Comment

    • Dnbftw
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1808

      #3
      Re: Betsize

      Raskem readidel tekkida, keerulisem pot-oddse arvutada. Kindlasti veel põhjuseid :)

      Comment

      • 3verest
        Julm Donk
        • Nov 2012
        • 50

        #4
        Re: Betsize

        Kuidas? "20" peaks ju kohe seal ees olema Starsis vähemalt, aga 22 jaoks peab eraldi sinna lahtrikesse typema klaviatuuril

        Comment

        • Dnbftw
          Pokkerihai
          • Jul 2010
          • 1808

          #5
          Re: Betsize

          Regularid mängivadki ainult klaviatuuriga, hotkeys! :D

          Comment

          • 3verest
            Julm Donk
            • Nov 2012
            • 50

            #6
            Re: Betsize

            Selge. Keegi selliseid bette teeb, siis alati tekib hirm nahavahele

            Comment

            • saugakarel
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 288

              #7
              Re: Betsize

              10 korda teeb 20 asemel 22 ja ongi lisa 20 taala kotis.

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #8
                Re: Betsize

                Starsis saab ntx sättida optionsite alt mitu % potist ka betid, selleks ka rigged sizingud.

                Comment

                • Junken
                  Lendur Sass
                  • Sep 2011
                  • 1039

                  #9
                  Re: Betsize

                  mental aspekt tuleb ka juurde, mingid X arvud tunduvad teatud vastastele suuremad/väiksemad ja selle järgi ka callivad/foldivad, olenevalt kuidas sa vastast arvama tahad panna sedasi ka betid

                  Comment

                  • saugakarel
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 288

                    #10
                    Re: Betsize

                    Mental värk on ikka asja juures. Aga põhi point ikka see, et leiame kuldse kesktee olenevalt mida saavutada tahame ja siis lisame või võtame mõned BB-d maha. Ehk siis kui arvame et vastane foldib u 1/2 pot size beti peale, siis suure tõenäosusega sealt mõned BB-d maha võtta on tulemus sama. Ja vastupidi.

                    Comment

                    Working...