Re: Baka lõputöö seoses pokkeriga?
Ise botti algusest kirjutades on enda valik mis süsteemi järgi reegleid sisse sööta. Samas on ikkagi päris suur kogus reegleid mida ühel või teisel kujul sisse pead kirjutama, sellest ei pääse. Näide ühest boti "keelest":
When raises < 2 and hand = AA then raise
Lisaks saab boti iseõppivaks arendada (minu jaoks veel liiga advanced värk).
Ise kirjutades on võibolla suurem tõenäosus toale märkamatuks jääda kui kasutad mingeid custom boti peitmise lahendusi. Samas on see päris suur töö ja pead operatsioonisüsteemist päris palju teadma. Olemasolevad botid peaks ka võrdlemisi hästi ennast peitma.
Kõige suurem töö millest olemasolevat boti kesta kasutades pääseb on laua "lugemine". Eri tubadel on eri kujundus jms ja selleks peab päris palju pilditöötlust tegema et nimed-stackid-betsized õigesti sisse lugeda.
Kergem on kasutada olemasolevat ja talle võimalikult hea strateegia "õpetada". "kestaprogramm" küll maksab aga long term profiti kõrval on see nagu NL2 big blind NL100 rexile.
Pigem võib oluliselt kaotada kui kirjutad mitte-nii-hea strateegia ja lased botil kohe järelvalveta möllama minna. Usun et strateegia arendus võib võtta kuid ja rohkemgi, oleneb mis limiiti sihid ja kas ajad wr taga või piisab RB-st.
Samas vb saab NL4 võitva boti ka mõne nädalaga, kuuga valmis saada?
Algselt postitas privador
Vaata postitust
When raises < 2 and hand = AA then raise
Lisaks saab boti iseõppivaks arendada (minu jaoks veel liiga advanced värk).
Ise kirjutades on võibolla suurem tõenäosus toale märkamatuks jääda kui kasutad mingeid custom boti peitmise lahendusi. Samas on see päris suur töö ja pead operatsioonisüsteemist päris palju teadma. Olemasolevad botid peaks ka võrdlemisi hästi ennast peitma.
Kõige suurem töö millest olemasolevat boti kesta kasutades pääseb on laua "lugemine". Eri tubadel on eri kujundus jms ja selleks peab päris palju pilditöötlust tegema et nimed-stackid-betsized õigesti sisse lugeda.
Kergem on kasutada olemasolevat ja talle võimalikult hea strateegia "õpetada". "kestaprogramm" küll maksab aga long term profiti kõrval on see nagu NL2 big blind NL100 rexile.
Pigem võib oluliselt kaotada kui kirjutad mitte-nii-hea strateegia ja lased botil kohe järelvalveta möllama minna. Usun et strateegia arendus võib võtta kuid ja rohkemgi, oleneb mis limiiti sihid ja kas ajad wr taga või piisab RB-st.
Samas vb saab NL4 võitva boti ka mõne nädalaga, kuuga valmis saada?
Comment