tüdimus/väsimus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dener89
    Grinder
    • Mar 2009
    • 625

    #1

    tüdimus/väsimus

    Tervist
    niisiis oli pokerpointse mul ja nendega regasin 1+0.1 cash turnale,seal sain 4 koha ehk migni 45 daala umbes,45 st dollarist tegin ma kokku 800 eur. peamiselt cash game 20NL laudades.kaart jooksis kõik oli hea,süvenesin mängu ja natuke õnne ka,kõik see tuli mingi pooleteist nädalaga.(TRIOBET).enne ka mänginud triobetis nii rohkem lõbu pärast.
    nüüd olen võtnud välja enamuse raha ja viimased 2 päeva kaodand 150 eur väga mõttetult, tehes lolle calle ja üldse teisi lükkeid .seda kirge pole hetkel peal ja mõnusat tunnet.kas asi võib olla selles,et olen väsinud ja ülekoormatud,kuna mängitud sai iga päev ja oli ka selliseid päevi kus päeval alustasin ja kella 5-6 jal lõpetasin kord isegi kell 8 hommikul.
    niisiis plaanin kanda mingi aja pärast tagasi kontole 400 eur.
    millega proovida hakata bankrolli arendama 20nl laudades.
    Kas endal on olnud ka selliseid perioode,kus väsimus peal,ei mõtle selge peaga,tehes rumalaid otsuseid ?
    teed vahest ka suuremaid pause?
    mida soovitad teha?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: tüdimus/väsimus

    Tervist dener ja tere tulemast foorumisse.

    Ma täpselt ei saanud aru, mis väsimust sa täpselt silmas pead. Üks väsimus on see, mis tekib ükskõik, mis tööd tehes - kas füüsilist ja vaimset. Selle vastu aitab lühike puhkus - näiteks mängid 3-4 tundi ja siis puhkad tunni või kaks ja oled jälle valmis mängima.

    Teine väsimus on pikem, mida nimetatakse "läbi põlemiseks", mis tekib pikemalt peale rutiinse töö tegemist. Ja pokker ongi vägagi rutiine töö, mis võib tekitada kaotuseperioodidel ka stressi. Siin on vaja jällegi pikemat puhkust (mitu päeva pokkerist eemal), et taastada oma vaimsed energiavarud ning teha edasi head mängu.

    Kui sa aga teed pikki mängu sessioone, siis arvan, et sinu puhul on tegu tavalise väsimusega, et mingi aeg sessioonil tähelepanu kaob ja hakkad tegema automaatseid otsuseid ning nii mängides võivad tekkida sisse suured vead. Siin ei aita muu, kui õppida ennast tundma ja hakata ennast rohkem sundima. See tähendab, et kui tunned, et ei tee enam head mängu - teed halbu calle, tähelepanu ei ole enam nii hea, siis tuleb sundida end panna lauad kinni ja teha väikene paus. Paus ei ole see, et loete pokkerifoorumeid või ajalehti arvutis, paus oleks see, et tuleks üldse arvutist ja pokkerist minna eemale tunniks-kaheks. Sõita jalgrattaga, vahtida telkut, käia tiir sõbral/tüdrukul külas - ühesõnaga leida korraks kõrvaline tegevus. Endal aitab see kõige rohkem. Ise mängin nii, et teen ühe sessiooni hommikupoole, siis teise sessiooni õhtu poole ning kahe sessiooni vahel on tavaliselt mitu-mitu tundi vahet ja selle aja sees suudan alati end välja puhata. Samuti kaob ära tilt, viha jms.

    Loodan, et said siit natukenegi abi :)

    Edu laudades,
    Ranka

    Comment

    • leits

      #3
      Re: tüdimus/väsimus

      Väsimuse vastu on minul parim lahendus mingi reis. Kui resurssi reisi jaoks pole, siis take off some days, tõmba umbe end, maga pohmakas KORRALIKULT välja ning oled nagu uus inimene. Teine võimalus on võimalikult palju trenni teha. Käid näiteks ujumas, tõmbad 80 otsa ära (2km) oled tired as hell (vähemalt mina) ning järgmine päev ärkad nagu uus inimene :)

      Vb ranka mainis juba seda kõike eelmises postituses, kuid ma olen nii väsinud, et ma ei viicinud seda läbi lugeda ja aidaa kooli nyyd :)


      Edu laudades :)

      Comment

      • dener89
        Grinder
        • Mar 2009
        • 625

        #4
        Re: tüdimus/väsimus

        tänks ranka ja leits.
        Järgmine nädal hakkan jälle paugutama,see nädal võtan vabaks:)

        Comment

        • lenin
          Jube Noob
          • Dec 2008
          • 133

          #5
          Re: tüdimus/väsimus

          ma arvan et sul oli liiga palju pappi ja seepärast läks katus jooksu. Sa kanna parem 40 eurot 400 asemel, muidu teed jälle lükkeid kuna pappi on vabalt reloadida jne

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #6
            Re: tüdimus/väsimus

            Võtsin ka natukeseks aja maha, väike väsimus momendil, samuti katsub tervise paremaks saada.

            Comment

            • leits

              #7
              Re: tüdimus/väsimus

              Algselt postitas TIGRANO
              Võtsin ka natukeseks aja maha, väike väsimus momendil, samuti katsub tervise paremaks saada.
              tõmbas swingi?

              Comment

              • dener89
                Grinder
                • Mar 2009
                • 625

                #8
                Re: tüdimus/väsimus

                Algselt postitas lenin
                ma arvan et sul oli liiga palju pappi ja seepärast läks katus jooksu. Sa kanna parem 40 eurot 400 asemel, muidu teed jälle lükkeid kuna pappi on vabalt reloadida jne
                no selle 40 euriga pole ju peale hakata cash games midagi
                NL4 laudades,kus ükskõik,mis raise teed kõik 5 venda callivad ja söövad su välja ei paku väga pinget.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #9
                  Re: tüdimus/väsimus

                  Algselt postitas leits
                  tõmbas swingi?
                  Ei kuu oli vinge kõik oli vinge, ainuilt tervis ikka kehva ja tahan natuke hoopis mängu analüüsida ja foorumi asjadega pusida, voodis läpakaga lesides, mõne õlle juua ;D

                  Comment

                  • lenin
                    Jube Noob
                    • Dec 2008
                    • 133

                    #10
                    Re: tüdimus/väsimus

                    Algselt postitas dener89
                    no selle 40 euriga pole ju peale hakata cash games midagi
                    NL4 laudades,kus ükskõik,mis raise teed kõik 5 venda callivad ja söövad su välja ei paku väga pinget.
                    no ise ju kiitlesid et tegid 40 eurost 800. Teed veel korra

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #11
                      Re: tüdimus/väsimus

                      Algselt postitas dener89
                      no selle 40 euriga pole ju peale hakata cash games midagi
                      NL4 laudades,kus ükskõik,mis raise teed kõik 5 venda callivad ja söövad su välja ei paku väga pinget.
                      <kehitab õlgu>

                      alguses oled hull tight.. kuni paar poti võidad ja stack on buyinist suurem.. siis edasi teed oma standardmängu... ei näe probleemi.. lihtsalt need eismesed paar potivõitu peavad hästi ajastatud olema.. mingi AJ'ga ilma hitimata ei olegi mõtet lammutada... seda enam kui 5 callijat on.. unustad oma cbeti ära.. kannad mõttes 16senti vms pfi raise suuruse maha.. flopil check-fold.. seni kuni oma kaardiga hitid..

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #12
                        Re: tüdimus/väsimus

                        Mulle näib, et kogesid alguses äärmiselt kenat jooksu ning hakkasidki arvama, et see kõik jätkub täpselt nii. Nüüd aga jooks stabiliseerus ja raha ei tulnud enam nii kergelt. Kuna mängid nii kaua ka veel, siis see tekitas tunde, et "tra mida ma nühin siin ja raiskan aega raha ära andes". My advice would be - TAKE A LITTLE REST AND LEARN GAME! :)

                        Comment

                        • dener89
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 625

                          #13
                          Re: tüdimus/väsimus

                          Aight
                          a mis arvate sellest,et kas jääda triosse või liikuda edasi starsi?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: tüdimus/väsimus

                            Algselt postitas dener89
                            Aight
                            a mis arvate sellest,et kas jääda triosse või liikuda edasi starsi?
                            Ei ole vahet, peaasi, et sa kõrgetesse limiitidesse e ilähe.

                            Comment

                            • kivisaba
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2514

                              #15
                              Re: tüdimus/väsimus

                              on küll vahe ju
                              stars ikka kõvasti pro-m koht kui trio imo
                              soft parem ja laudu kh rohkem ja fishe kh rohkem(arvuliselt)

                              Comment

                              Working...