Tervist
niisiis oli pokerpointse mul ja nendega regasin 1+0.1 cash turnale,seal sain 4 koha ehk migni 45 daala umbes,45 st dollarist tegin ma kokku 800 eur. peamiselt cash game 20NL laudades.kaart jooksis kõik oli hea,süvenesin mängu ja natuke õnne ka,kõik see tuli mingi pooleteist nädalaga.(TRIOBET).enne ka mänginud triobetis nii rohkem lõbu pärast.
nüüd olen võtnud välja enamuse raha ja viimased 2 päeva kaodand 150 eur väga mõttetult, tehes lolle calle ja üldse teisi lükkeid .seda kirge pole hetkel peal ja mõnusat tunnet.kas asi võib olla selles,et olen väsinud ja ülekoormatud,kuna mängitud sai iga päev ja oli ka selliseid päevi kus päeval alustasin ja kella 5-6 jal lõpetasin kord isegi kell 8 hommikul.
niisiis plaanin kanda mingi aja pärast tagasi kontole 400 eur.
millega proovida hakata bankrolli arendama 20nl laudades.
Kas endal on olnud ka selliseid perioode,kus väsimus peal,ei mõtle selge peaga,tehes rumalaid otsuseid ?
teed vahest ka suuremaid pause?
mida soovitad teha?
niisiis oli pokerpointse mul ja nendega regasin 1+0.1 cash turnale,seal sain 4 koha ehk migni 45 daala umbes,45 st dollarist tegin ma kokku 800 eur. peamiselt cash game 20NL laudades.kaart jooksis kõik oli hea,süvenesin mängu ja natuke õnne ka,kõik see tuli mingi pooleteist nädalaga.(TRIOBET).enne ka mänginud triobetis nii rohkem lõbu pärast.
nüüd olen võtnud välja enamuse raha ja viimased 2 päeva kaodand 150 eur väga mõttetult, tehes lolle calle ja üldse teisi lükkeid .seda kirge pole hetkel peal ja mõnusat tunnet.kas asi võib olla selles,et olen väsinud ja ülekoormatud,kuna mängitud sai iga päev ja oli ka selliseid päevi kus päeval alustasin ja kella 5-6 jal lõpetasin kord isegi kell 8 hommikul.
niisiis plaanin kanda mingi aja pärast tagasi kontole 400 eur.
millega proovida hakata bankrolli arendama 20nl laudades.
Kas endal on olnud ka selliseid perioode,kus väsimus peal,ei mõtle selge peaga,tehes rumalaid otsuseid ?
teed vahest ka suuremaid pause?
mida soovitad teha?
Comment