*** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #16
    Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

    Nii, alustaks sellega kõigepealt, et teeks ata-ata endale kõigepealt veebruarikuu eesmärkide eest.


    1) 30k kätt  = FAIL
    2) saada võitvaks mängijaks, mida ma ennem kindlasti ei olnud = JEE!
    3) saada vähemalt 800$ roll, et jõuda NL20. (Natuke jõuline eesmärk, kuid peab olema midagi väga motiveerivat) = FAIL
    4) õppida teooriat vähemalt iga nädal 3h ning analüüsida kogu oma HEM databaas läbi. = Totaalne FAIL


    Eesmärkide mõttes oli veebruar katastroofne kuu, kuid vähemalt sain mängu jooksma ning nüüd saab ainult ülespoole liikuda.

    Märtsi eesmärgid:

    1) Taaskord 30k kätt.
    2) Jõuda NL20, ehk siis roll 800$ peale
    3) Ei cashoudi, et RL lulli lasta.
    4) Teha nädalas vähemalt 3 korda trenni.


    Veebruari graafik ka, kuulõpp läks väheke nihu, kuid suurem osa oli luckbox kinni. Osaliselt läks ka mäng käest, kuid ehk ei midagi hullu.


    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #17
      Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***



      veebruaris eesmärke polnud, sest see oli alles esimene täispikk cashi kuu.

      märtsi plaanid :

      mängida vähemalt samapalju käsi kui veebruar
      jõuda rolliga 500 euri peale, et võtta esimesed shotid 6 maxis 20NL-s.
      lugeda läbi harringtoni cash vol 2
      kasutada teadmisi, mida ammutasin Milleri NL Holdem: Theory and Practise raamatust.
      hakata postitama käsi, milles kahtlen oma tegutsemisi

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #18
        Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

        Veebruar totaalne FAIL. Pokkeriga tegelesin vähe sest oli mitu sünnat ja sõbrad olid välismaalt külas seega pool kuud läks joomisele mõned päevad pohmale ja siis need üksikud päevad kui mängisin tegin jubedat mängu endalgi häbi. Ainuke asi millega hakkama sain oli see üks turna kui mingi 3 koha sain (370$)
        Igatahes Kuna nüüd osalen seal Unibeti Banckrolli väljakutses siis märtsi eesmärgid oleks.

        - mitte bustoks minna
        - 60K kätt
        - 5000+ VIP punkti
        - hoida $ 10BB/100
        - Poker mind set läbi lugeda
        - Parandada mängu kõvasti
        - juua nii vähe kui võimlik (ilma ei saa sest vahest ühiskond nõuab napsutamist kah)

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #19
          Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

          Veebruari eesmärk: seada märtsiks reaalne eesmärk, mida ma ei faili.

          Pühendasin ennast 6-max, õppisin päris palju, mängisin 2-4 laual, volüümile erilist rõhku ei pannud.
          Kandsin Pokerstarsi 95$, mille kolmekordistasin. Fulltildis mängisin HU SNG, suht ok oli, kahjuks pidin cashoudi tegema ja 15$ jätsin peale, millega läksin bustoks.




          Märtsi eesmärk:
          pühenduda 6max ja Pokerstars.
          Mängida rohkem käsi ja õppida vähem. ;D

          Kuna paljudel on siis sportlike eesmärke, siis ma panen kah- tõmmata 15 lõuga.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #20
            Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

            niihh..
            veebruari eesmärgid:
            * ei tohi lõpetada miinuses obv <-- suht Great success (Y)
            * mängida vähemalt 20k kätt <-- FAIL! ei nukrutse selle ebaõnnestumise üle, nädalavahetused said paremini sisustatud, lauaga sõitmas käidud jne, viimase nädala sahmisin enivei hoopis LuckyAce's
            * ei roni NL10 laudadesse kui nad on NITe täis ja kaugelt näha et -EV, grindib siis NL4 laudades. <-- success, istusin NL4 laudades, kui mõni loosem NL10 tuli istsuin sinna, huvitaval kombel hakkasid PLi lauad hästi minema.. kui olin ilgelt tightass
            * 300 euri täis saada ja kalkuleerida, kas oleks mõtet kolida kuhugi teise keskkonda, triobet ajab tilti, laudu vähe mille hulgast valida. <-- nii ja naa, vähemalt ma kolisin mujale.. aga fail oli selles osas, et HEMi ei saa kasutada ja hetkel uues kohas miinuses, aga vähemalt tegin ka moneybookersisse sissekande, siis kohe-kohe kannan bogodi vms võrku pappi, sealt saan hand grabberi ja siis ehk hakkan LuckyAce's ka võitvat mängu näitama + saaks LuckyAcest omale HEMi litsentsi ka.

            muidu kuu tuli ootamatult hea, graafiku peal pole kajastatud luckyace miinust, mis on ca -40 taala BRist.. kui arvestada deposiidi boonus +33 taala juurde, siis kokku on tegelikult -73 taala:-(



            rahul olen statidega.. selles osas, et vaatasin siin selle aasta state ja sessioone ja muid graafe ja statistikat.. põmst mu statid ei kõigu limiitides.. ehk mängin igal pool ühesugust mängu.. kõrgemates limiitides ei teki scared money mängu jne.. NL20 on küll koledalt miinuses, aga ma pakun välja, et pigem on tegemist dispersiooniga, lendasin seal setidega flushide ja kõrgemate setide otsa.. kui lukcyaces jälle asjad jooksma saan ja kõikide laudadega NL20s istun arvan et asi saab õigema pildi ka.



            Märtsi eesmärgid:
            * ei tohi lõpetada miinuses obv
            * saada kätte Pacific Hand Grabberi ja HEMi litsentsid
            * LuckyAces ennast kasumisse mängida tagasi kui HEM on tööle saadud
            * mängida 15k käsi vähemalt

            Comment

            • leits

              #21
              Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

              ei olnud eesmärke, ei täitnud midagi, swingine kuu, perses kuu

              Comment

              • farik666
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 834

                #22
                Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                mu ainuke plaan oli towerisse kolimisega kaasnenud korralik miinus tagasi teha ja seda ma ka suutsin viimse 3 päevaga starsis teha..

                Comment

                • your_naked_mom
                  FPP Pro
                  • Oct 2008
                  • 212

                  #23
                  Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                  minu eesmärk on võimalikult palju seksi saada ning selle kõrvalt ka ilus tõusev graafik tekitada. ez game

                  Comment

                  • leits

                    #24
                    Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                    Algselt postitas your_naked_mom
                    minu eesmärk on võimalikult palju seksi saada ning selle kõrvalt ka ilus tõusev graafik tekitada. ez game
                    seksi poole pealt soovitan bratislavat .. seal ei tohiks ka munk ilma j22da

                    Comment

                    • BuildUp
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2547

                      #25
                      Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                      Algselt postitas leits
                      seksi poole pealt soovitan bratislavat .. seal ei tohiks ka munk ilma j22da
                      Palju profit oli siis? :D

                      Comment

                      • leits

                        #26
                        Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                        härrasmehed ei räägi oma tegudest või mitte tegudest :D anyway moovige see pask offtopicusse öra :D

                        Comment

                        • antnx
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3102

                          #27
                          Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***


                          Veebruari Eesmärgid:
                          1) Saada võitvaks mängijaks Nl20 = PASS
                          2) Vähem swinge = PASS
                          3) Õppida rohkem terooriat = FAIL
                          4) Saada BR vähemalt 1000$ peale. = PASS
                          5) Mängida vähemalt 20k käsi = PASS (400 kätt jäi puudu)

                          Märtsi eesmärgid:
                          1) Saada võitvaks mängijaks nl25 6max.
                          2) Mängida 25k käsi
                          3) Saada BR vähemalt 1500$ peale
                          4) Vähem swinge
                          5) Jõuda otsusele mida ma mängida tahan

                          Graafik Nl20


                          Graafik 6max Absolutes (nl10 & nl25)


                          Ei tea. Üritan veel 6maxi aga tundub, et ei saa seda jooksma siis mõtlen mingi teise lahenduse välja. Praegu tundub see kõik ühe suure ajaraiskamisena. Samas ma olen selle 10k käe jooksul väga palju õppinud vastaseid lugema niiet see peaks suht ok olema. Pean mõtlema ja otsustama mida ja kus ma mängida tahan. Proovin veel mõned nädalad 6maxi ja siis saan kindlalt öelda kas tahan sellega tegeleda.

                          Comment

                          • volde
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 185

                            #28
                            Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                            Algselt postitas Keiss
                            +2,1k$ sh. kõik boonused ja RB.

                            Väga edukas kuu oli, sest 28-st päevast 11 päeva ei mänginud ühtegi kätt ja miinuspäevi oli 3. Üle NL20 ei mänginud ühtegi kätt.

                            Märtsi eesmärk on saavutada uuesti korralik roll Unibetis tehes 50 eurost korralik BR. Tuleb siis mis tuleb! Mängukvaliteet peab kasvama!
                            Kle keiss mis sa NL4jas donkad??:D

                            Comment

                            • UdusOlevSiil

                              #29
                              Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                              Algselt postitas volde
                              Kle keiss mis sa NL4jas donkad??:D
                              Unibeti challenge'i kallal vist nokitseb.

                              Comment

                              • kollane
                                Pokkerihai
                                • Nov 2008
                                • 2031

                                #30
                                Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                                Veebruari eesmärgid:
                                1. 40k kätt
                                2. Mängida kvaliteetsemalt,
                                3. Winrate suuremaks


                                Kõik võib lugeda õnnestunuks.
                                kuu kasum siis koos boonuse ja high handiga 341$

                                Märsti eesmärk:
                                NL20


                                Graafik:

                                Comment

                                Working...