*** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***



    Oi jah, laiskus taob jalaga selga ning seetõttu tuli väga halb kuu. Kõike käsi pole graafikul, kuna PT3 ei toeta veel Microgamingut ja primas kaotasin natuke rohkem, kui €1000. Pole kõige parem kuu aga vaadates kuu algust, oleks asi võinud tunduvalt hullem olla. Et laiskus ravida panen märtsisse natuke kangemad eesmärgid:

    Märtsi eesmärk:
    [x] 62,000 kätt (2,000 kätt päevas);
    [x] lõpetada teatud töö (oijah);
    [x] vähemalt 3 korda trenni nädalas (sellega sain veebruaris hakkama), kuigi tegelt tahaks neli korda teha ja headel nädalatel viis isegi;
    [x] alates märtsist lõpetada ära igasugune täispeaga "mängimine". Eelkõige pean selle all silmas live mänge, s.h. ka kasiino mänge - kaine peaga ei satuksi vist kasiino mänge mängima;

    Edu mulle Teie kõigi poolt :D
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #2
    Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***



    Eesmärk: vähem tilti

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #3
      Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

      Veebruaris tegelesin enda august välja kaevamisega, kuhu end jaanuaris kukutasin. Ning õppisin ära 12 lauaga cascade modes mängimise, mis on super ja tänu sellele nüüd märtsi kuuks peaks panema kõva käte eesmärgi.
      Tournamentides oli see kuu mingi eriti jama kuu, sain nii haigelt põske igalpool. Ainult ühe final tabeli tõin Triobetis ära ja sealt miski +200 tuli ning Pokerstarsis sain ühe Sunday milli double shootoutiga hakkama ja otsustasin 215$ tournament dollareid võtta. Tournamendid , mis selle eest tegin olid suht haige fail ja lõpus tegin mõned double or nothing 20$SNG'd ja miski +100$ sellest asjast siiski lõpuks tuli.
      Cashis lõpus tulid mingid krdi swingid peale, eile ja täna hea kasumi pealt järsku laxti peaaegu nulli. Aga keskendumine polnud ka enam kuu lõpus parim ja hakkasin ise ka vigu tegema, erinevalt kuu algusest, kus mäng oli suht super.







      Märtsi kuu eesmärgid:
      • Jõuda võimalikult ruttu NL50 rollini ja jääda seal pidama
      • Platinum Stars
      • 50 000 kätt
      • Kasumi eesmärk olex umbes 2x rohkem kui veebruar, kuna plaanis 2x rohkem käsi ja kõrgem limiit
      • Midagi Unibeti Bankroll Challengel kah korda saata kõrvaliselt, ning siis kuu lõpus otsustada, mis seal lõpp eesmärgiks saab

      Comment

      • UdusOlevSiil

        #4
        Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

        Märtsi eesmärk:

        Jääda kuu lõpus rahule kordasaadetuga.

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #5
          Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

          Märtsi eesmärk biitida 3.40$ 18 mehe turbo turkasid ja liikuda 6$ turkade peale ja biitida neid

          Comment

          • tonis
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 334

            #6
            Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

            Veebruar oli mulle väga hea kuu ja sain ka kõik eesmärgid täidetud
            Märtsis tahaks br'i kasvatada nii, et saaks liikuda NL50 kuu lõpus või järgmise kuu alguses. Ja võimalikult palju õppida ja videosi vaadata tahaks ka.

            Comment

            • amagan
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 135

              #7
              Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***


              Veebruari eesmärgist jäi väheke puudu aga kuna enamuse kuust sai haige oldud siis võib rahule jääda.
              Terve kuu oli suhteliselt kehva jooks ja muidugi ka enda kesine mäng
              Märtsis tõenäoliselt eemal

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #8
                Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***


                Kõige suurema volüümiga kuu ever, kõige sitema variatsiooniga kuu ever. Rakeback peaks enam-vähem nullima teistel saitidel mahadongatud raha.

                Märtsi eesmärgid:
                * +10 000$ (oleks esimene 5-digit kuu)
                * NL400 & 500 regulariks saada
                * 100K HU kätt lifetime kokku saada (ehk siis märtsis vähemalt 10827 kätt)
                * kõikides trennides kohal käia (2 korda nädalas)

                Algus on igatahes pokkeri koha pealt väga ****, -920$ @ NL200, läksin ahvitilti 95/40 tüübi vastu kes vähemalt minbettis 100% kordadest flop-turn-river, vahest pani poti kah ja ALATI hittis nutsi.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #9
                  Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                  Codecci, mul puhas huvi, mitu tundi mängisid see kuu?

                  Comment

                  • BuildUp
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2547

                    #10
                    Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                    Tower - NL30 & NL50:



                    Heypoker - NL50:




                    Boonustega tuli ca 450$. Ja kuu kogu profit peaks jääma 1200$ juurde.

                    Märtsi eesmärgid:
                    • Soetada endale korralik 24" Samsungi monitor ning 1gb mälu juurde
                    • Winrate +5bb/100le
                    • Kuu minprofit vähemalt 1500$


                    And dreams must come true.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #11
                      Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                      Algselt postitas ranka
                      Codecci, mul puhas huvi, mitu tundi mängisid see kuu?
                      HEM says: 65.35hrs

                      Comment

                      • goldec

                        #12
                        Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***



                        Mingeid eesmärke veebruariks ei seadnud.
                        Aga märtsiks seaks võibolla eesmärgiks goldstariks saada.

                        Comment

                        • volde
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 185

                          #13
                          Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***



                          Märtsikuus Variatsooni vähendada...

                          Comment

                          • VinQbator
                            FPP Pro
                            • Dec 2008
                            • 214

                            #14
                            Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***


                            Suur kõikumine kuu alguses on pärit NL50 mängimisest.

                            Veebruaris oli eesmärgiks BR-ga 2000 € peale jõuda, aga kuna ma ei viitsinud viimased kaks nädalat eriti mängida siis ma sinna ei jõudnud.

                            Märtsis on plaanis jõuda kiirelt 2k peale ja hakata NL50 mängima.

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #15
                              Re: *** Veeburari Graafikud/Märtsi Eesmärgid ***

                              +2,1k$ sh. kõik boonused ja RB.

                              Väga edukas kuu oli, sest 28-st päevast 11 päeva ei mänginud ühtegi kätt ja miinuspäevi oli 3. Üle NL20 ei mänginud ühtegi kätt.

                              Märtsi eesmärk on saavutada uuesti korralik roll Unibetis tehes 50 eurost korralik BR. Tuleb siis mis tuleb! Mängukvaliteet peab kasvama!

                              Comment

                              Working...