Karmid Bluffid

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Keegikolmas
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 65

    #1

    Karmid Bluffid

    Mis on teie karmimad bluffid.
    Endal sai üks just tehtud ja noh, suht hull, vähemalt minuarvates :)
    6.5K gtd, ma top 10, ja 60 inimest alles.
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #2
    Re: Karmid Bluffid

    Pean otsima AB midagi head ;D

    Comment

    • Helmps
      Grinder
      • Oct 2008
      • 828

      #3
      Re: Karmid Bluffid

      mäletan ühel turnal sai suht haige bluff tehtud, aga see käsi vist trackeris. praegu kasutan hemi, otsin kui aega saan.
      tahaks mõnda karmi cashi bluffi näha...:D

      Comment

      • UdusOlevSiil

        #4
        Re: Karmid Bluffid

        Ei blufi peaaegu üldse. Seega ei oska kahjuks ühtegi karmi bluffi välja tuua.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #5
          Re: Karmid Bluffid

          Algselt postitas UdusOlevSiil
          Ei blufi peaaegu üldse. Seega ei oska kahjuks ühtegi karmi bluffi välja tuua.
          Vaata kes räägib, suu suitseb ;D

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #6
            Re: Karmid Bluffid

            Ma ka ükskord tegin ühe blufi

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #7
              Re: Karmid Bluffid

              Ma ka eriti ei blufi, v.a semibluff ja Cbetid.

              Aga kui vahest harva mõni suurem pot saab turnil või riveril maha võetud, siis tunnen end nagu vargana , süütunne tuleb kohe , et Issand nüüd võtsin teiselt jõuga poti ära ;D

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #8
                Re: Karmid Bluffid

                Liiga tihti blufin viimasel ajal
                Endal hakkab ka häbi.


                EDIT: panen paar viimast EBAÕNNESTUNUD (need jäävad meelde) kätt ka:

                http://www.pokerhand.org/?3909210 (teadsin, et olen rämedalt taga)

                Comment

                • UdusOlevSiil

                  #9
                  Re: Karmid Bluffid

                  Algselt postitas RudiTurbo
                  Ma ka eriti ei blufi, v.a semibluff ja Cbetid.

                  Aga kui vahest harva mõni suurem pot saab turnil või riveril maha võetud, siis tunnen end nagu vargana , süütunne tuleb kohe , et Issand nüüd võtsin teiselt jõuga poti ära ;D
                  Ma vaatan jah, et Sa ei armasta panustada. Eelmine foorumi liikmete turniir isegi ässade chekkisid 3 tänavat. ;D

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #10
                    Re: Karmid Bluffid

                    Algselt postitas UdusOlevSiil
                    Ma vaatan jah, et Sa ei armasta panustada. Eelmine foorumi liikmete turniir isegi ässade chekkisid 3 tänavat. ;D
                    See oli Sinu vastu special game ;D. Ässadega panustamine pole siiski bluff ja enamuste vastaste vastu ikka litin nii, kuis jaxan ;D

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Karmid Bluffid

                      Ma olen oma pokkerikarjääri aeg aru saanud, et bluffimine on Hold'emis kõige kasumlikum tegevus, kui seda õigesti teha. Kui aga teha valesti, siis kõige kahjulikum ja paljud pokkerimängijad kaotavad väga-väga palju raha halbade bluffide pärast, mis pikemas perspketiivis neile pappi tagasi ei tee.

                      Kui Te bluffida ei oska, siis on parem MITTE KUNAGI BLUFFIDA ja see on näiteks kasumlikum, kui teha 1 suur bluff nädalas.

                      EDIT: Ja semi-bluff ei ole bluff.

                      Comment

                      • Keiss
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1592

                        #12
                        Re: Karmid Bluffid

                        Aga ma vähemalt üritan õppida bluffimist. ;D
                        Vahest tuleb välja ka ikka :o

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Karmid Bluffid

                          Algselt postitas Keiss
                          Aga ma vähemalt üritan õppida bluffimist. ;D
                          Vahest tuleb välja ka ikka :o
                          Kaotaval mängijal on ka võitvaid päevi ehk teisisõnu tal tuleb vahest võitev mäng välja. Aga need üksikud päevad ei tee teda long runis võitvaks ega õigusta tema kaotavat mängu stiili.

                          Comment

                          • lenin
                            Jube Noob
                            • Dec 2008
                            • 133

                            #14
                            Re: Karmid Bluffid

                            no ma ei tea kas selline teguviis plufi alla läheb aga tavaliselt kui mul on näiteks mingi keskmine paar taskus, ntx TT ja flopp näitab mulle ülepaari ja vastane callib flopi panuse ära, mitte ei raise ja sama turnil siis riveri ässa puhul lükkan ikka üsna sageli all-inni kuigi ma tean et olen taga, mitu korda on vastane foldinud oma QQ, KK :P

                            natuke tunnen kaasa tüübile

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #15
                              Re: Karmid Bluffid

                              blufin tihti kui vastane, flop/turn/river ja positsioon kõik minu kasuks räägivad :)
                              live mängus on kuidagi nagu parem bluffida, saab miimika, jutu ja muu hämaga kuidagi mõjutada vastast - muidugi tihtipeale ka callitakse ära :D

                              Comment

                              Working...