Triobet - Pärnu Cup

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MeelisV
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1300

    #31
    Re: Triobet - Pärnu Cup

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Mina olen veendunud, et registreerimisi ei tohiks jätta viimasele hetkel. Kui Sinul on reaalne huvi siis tuleb registreerimine varakult ära teha. See on absoluutselt igal üritusel, et tulen-tulen-tulen ja lõpus: issand, ma ei saanudki piletit ja see triobet on pr4&%¤/%&#¤%"#%%¤/, et nii vähe kohti paneb.
    Nõus, et aegsasti peaks ära ostma, aga usun, et nii paari päeva jooksul neid läbi ei müüda. Pigem võibolla nädal?
    Samas kas ma saan õigesti aru, et netis müüakse 45 piletit + sateliitidelt nii 22-25? Kas siis ülejäänud müüakse ainult KahesPaaris?

    Comment

    • rahvavaenlane
      Klubi Liige
      • Dec 2009
      • 3040

      #32
      Re: Triobet - Pärnu Cup

      krt, aga see tel ei vasta. ma olen nüüd viimased poolteist tundi ikka mõnuga helistanud.

      Comment

      • widescreen
        Grinder
        • Dec 2010
        • 579

        #33
        Re: Triobet - Pärnu Cup

        laua telefonile helista ikka! regil on pohmakas äkki :D

        Comment

        • MeelisV
          Vana Tegija
          • Apr 2010
          • 1300

          #34
          Re: Triobet - Pärnu Cup

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          krt, aga see tel ei vasta. ma olen nüüd viimased poolteist tundi ikka mõnuga helistanud.
          KahesPaaris algas kell 19.00 turna. Oled sa ikka mõlemaid nr proovinud mis eelnevalt postitasin?

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #35
            Re: Triobet - Pärnu Cup

            mobiili ainult. helistan baari?

            Comment

            • MeelisV
              Vana Tegija
              • Apr 2010
              • 1300

              #36
              Re: Triobet - Pärnu Cup

              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
              mobiili ainult. helistan baari?
              2 it! :D

              Comment

              • Ballahollic
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2011
                • 388

                #37
                Re: Triobet - Pärnu Cup



                Tänase satika surm(pre AI)

                Comment

                • Maheaatom
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 958

                  #38
                  Re: Triobet - Pärnu Cup

                  Miks te asju nii keeruliseks ajate?

                  Kes tahab osaleda, ostku end sisse läbi Triobeti lobby. Kannate 55 eurot kontole, ostate ticketi ja sõidate turniirile.

                  Pubid korraldavad satikaid ja freerolle, kuid EI VAHENDA mängijaid turniirile. Eriti kellegi sõpru vms. See on täiesti legaalne turniir, mis toimub Triobeti litsentsi alusel, mitte mingi underground gambling. Ärge kiusake Reginat selliste asjadega :)

                  Comment

                  • rahvavaenlane
                    Klubi Liige
                    • Dec 2009
                    • 3040

                    #39
                    Re: Triobet - Pärnu Cup

                    täiesti absurd. helistasin sinna baari ja siis pandi nimed kirja, aga öeldi, et kuna Regina on lätis siis nemad ka ei tea kas kohti on.
                    neil olevat kaksipidine info käes täna. üks ütleb seda, et piletid on välja müüdud ja teine ütleb, et ei ole. persse proovi siis aru saada kas arvestada sellega või mitte.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: Triobet - Pärnu Cup

                      Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
                      Nõus, et aegsasti peaks ära ostma, aga usun, et nii paari päeva jooksul neid läbi ei müüda. Pigem võibolla nädal?
                      Samas kas ma saan õigesti aru, et netis müüakse 45 piletit + sateliitidelt nii 22-25? Kas siis ülejäänud müüakse ainult KahesPaaris?
                      Kui nüüd Maheaatomi bronnid hakkavad kajastuma Triobeti lobbys ehk ületatakse kriitiline mass näiteks homme võivad piletid juba otsas olla lähima paari päeva jooksul.

                      Comment

                      • MeelisV
                        Vana Tegija
                        • Apr 2010
                        • 1300

                        #41
                        Re: Triobet - Pärnu Cup

                        Algselt postitas Ballahollic Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Nägin seda kätt :D
                        Mul oli 2050 alles. Blindid 50/100, avan 225 (with 77), SB raha888 call AQ, flop AA3, ta donk 200, ma shove, ta call. Thats 1 fkin wierd way to play AQ there... :0
                        Last edited by MeelisV; 16.05.12, 18:05.

                        Comment

                        • rahvavaenlane
                          Klubi Liige
                          • Dec 2009
                          • 3040

                          #42
                          Re: Triobet - Pärnu Cup

                          Algselt postitas Maheaatom Vaata postitust
                          Miks te asju nii keeruliseks ajate?

                          Kes tahab osaleda, ostku end sisse läbi Triobeti lobby. Kannate 55 eurot kontole, ostate ticketi ja sõidate turniirile.

                          Pubid korraldavad satikaid ja freerolle, kuid EI VAHENDA mängijaid turniirile. Eriti kellegi sõpru vms. See on täiesti legaalne turniir, mis toimub Triobeti litsentsi alusel, mitte mingi underground gambling. Ärge kiusake Reginat selliste asjadega :)
                          mismõttes kellegi sõpru. mul sõber brüsselist eestis ja tahaks ka turniirile tulla ja pärnus lahedalt aega veeta. on see illegaalne? ma tahan tõsiselt 2 direct byinni teha. ei tohiks ju väga ebaseaduslik olla? ootan siiski lahendeid läbi 2 Paari.

                          Comment

                          • widescreen
                            Grinder
                            • Dec 2010
                            • 579

                            #43
                            Re: Triobet - Pärnu Cup

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            mismõttes kellegi sõpru. mul sõber brüsselist eestis ja tahaks ka turniirile tulla ja pärnus lahedalt aega veeta. on see illegaalne? ma tahan tõsiselt 2 direct byinni teha. ei tohiks ju väga ebaseaduslik olla? ootan siiski lahendeid läbi 2 Paari.
                            Proovi lihtsalt reginale mõni teine päev. Saad oma info kätte vähemalt.

                            Edit: Või saada kiri neile.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #44
                              Re: Triobet - Pärnu Cup

                              Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                              Proovi lihtsalt reginale mõni teine päev. Saad oma info kätte vähemalt.

                              Edit: Või saada kiri neile.
                              kuna Regina pidi täna lätis olema, siis nad lubasid mulle homme ise tagasi helistada. ma tõesti loodan, et see saab sedapidi ilusa lahenduse :D

                              Comment

                              • Maheaatom
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 958

                                #45
                                Re: Triobet - Pärnu Cup

                                Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                                mismõttes kellegi sõpru. mul sõber brüsselist eestis ja tahaks ka turniirile tulla ja pärnus lahedalt aega veeta. on see illegaalne? ma tahan tõsiselt 2 direct byinni teha. ei tohiks ju väga ebaseaduslik olla? ootan siiski lahendeid läbi 2 Paari.
                                Las sõber avab Triobetis konto ja ostab end sisse. Imelihtne.

                                Ma ei tea, et Eesti seadused võimaldaksid registreerida kedagi teist hasartmängus osalema või teha kellegi teise nimel panuseid. Proovi kas saad näiteks Olympicu pühapäevasele 1-eurosele turniirile Edgar Savisaart registreerida.

                                Comment

                                Working...