Otsime võistkonnaliikmeid EMV Team evendile

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • muruntau
    • Jan 2009
    • 4325

    #1

    Otsime võistkonnaliikmeid EMV Team evendile

    Algselt oli plaan teha FC Pokkeriprodest oma tiim, aga kuna seal me võistkonnast kokku ei saanud, otsiks siit huvilisi. Turniiri kohta info siit:

    Either something is wrong or the page doesn't exist.


    Praegu on tulijad:

    muruntau (mängin $60 HU hüpereid ja turniire Starsis)
    veeretas
    the_meer

    Veeretas ja meer mängivad NL100-NL200 6max Primas. Live kogemust meil kõigil on, aga suuremad hitid seni puuduvad. Pileti hind on €100 mängija kohta. Kes on tiimiga liitumisest huvitatud, andke siia teada!
  • The_Meer
    Grinder
    • Apr 2010
    • 765

    #2
    Re: Otsime võistkonnaliikmeid EMV Team evendile

    http://www.olympic-casino.com/poker/...24233&id=10569 need mu live tulemused, kui kedagi huvitab

    Comment

    • vonkartoffel
      Pokkerihai
      • May 2009
      • 1658

      #3
      Re: Otsime võistkonnaliikmeid EMV Team evendile

      Kuidas seda mängitakse on? Mitu vooru või tehakse üks sng tüüpi turniir ära ja punktid kokku?

      Comment

      • nomatter
        Pettuses kahtlustatav
        • Jan 2012
        • 53

        #4
        Re: Otsime võistkonnaliikmeid EMV Team evendile

        Oleksin huvitatud:

        Comment

        • The_Meer
          Grinder
          • Apr 2010
          • 765

          #5
          Re: Otsime võistkonnaliikmeid EMV Team evendile

          ok,norm,siis oleks uhte veel vaja

          to vonkartoffel , peaks olema nii jah, aga st2ck vist antake korralik ja levelid ka 30 minti kui ma ei eksi

          Comment

          • veeretas
            • Apr 2010
            • 412

            #6
            Re: Otsime võistkonnaliikmeid EMV Team evendile

            peaks siis olema 5k stack ja 30 min blindid, esimene level 25/50. Endal siis juba üks EMV teameventi hõbemedal kodus olemas, üleeelmisest aastast :) Siis oli meeskondi vähem (<=10vist) ja oli ühelaua sng. See aasta juba 15 meeskonda kirjas, arvan et tuleb mingi MTT SNG formaadis vms.

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #7
              Re: Otsime võistkonnaliikmeid EMV Team evendile

              ma olen pmst vaba PM muru kui kedagi teist ei leia

              Comment

              • winnieTHEpooh
                FPP Pro
                • Jan 2012
                • 237

                #8
                Re: Otsime võistkonnaliikmeid EMV Team evendile

                ma võin ka tulla kui vabu kohti on PM
                Last edited by winnieTHEpooh; 08.03.12, 11:00.

                Comment

                • The_Meer
                  Grinder
                  • Apr 2010
                  • 765

                  #9
                  Re: Otsime võistkonnaliikmeid EMV Team evendile

                  ple myyriga yhendust saand,loodame et päeva jooksul selgub

                  Comment

                  • muruntau
                    • Jan 2009
                    • 4325

                    #10
                    Re: Otsime võistkonnaliikmeid EMV Team evendile

                    Saatsin tund-kaks tagasi kõigile pm'id ära. Vabandan, et nii hilja peale jäi, vahepeal oli tegemist. Loodetavasti ikka jõuate reageerida ja tulete kohale.

                    Pargis näeme, raisk!

                    Comment

                    Working...