Tartu Homegame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #1

    Tartu Homegame

    Hei!

    Eitea, kas selline teema juba on siin olemas, aga oleks maru huvitatud kodumängust.. Äkki leiab mingi pundi kokkku või keegi juba korraldab miskit regulaarselt vms? Limiidid võiks jääda sinna NL10-NL20 kanti :D
  • isutuba
    Grinder
    • Sep 2009
    • 633

    #2
    Re: Tartu Homegame

    oleks huvitatud küll

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #3
      Re: Tartu Homegame

      Väga igav on teil vä? isutuba, sul mingeid mängijaid veel on ?

      Comment

      • isutuba
        Grinder
        • Sep 2009
        • 633

        #4
        Re: Tartu Homegame

        ei ole

        Comment

        • kjmrc
          Pokkerihai
          • Aug 2009
          • 4541

          #5
          Re: Tartu Homegame

          OK, siis andke hagu, kes veel käpp oleks ja alla 6 mängija pole vast mõtet sipelda..

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #6
            Re: Tartu Homegame

            täna kuskil midagi trt? cash-turna-flipamine?

            Comment

            • nomatter
              Pettuses kahtlustatav
              • Jan 2012
              • 53

              #7
              Re: Tartu Homegame

              Targemad tegelased võiks minu postkasti ka pommitada Tartu kohtadega, muidugi peale olympicu, kus saab ka rahadele mängida.

              PS! Olen maksuametnik ja Olympicu kits!

              Comment

              • Makuz
                FPP Pro
                • Jan 2010
                • 214

                #8
                Re: Tartu Homegame

                Pumpin üle aasta vanust teemat, aga kui keegi täna või nädalavahetusel viitsiks teha nl10-nl50 siis oleks käpp

                Comment

                • isutuba
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 633

                  #9
                  Re: Tartu Homegame

                  Üldiselt oleks huvi, aga mitte see nv.

                  Comment

                  • tiigrikutsu
                    Grinder
                    • Oct 2011
                    • 522

                    #10
                    Re: Tartu Homegame

                    käpp, koht ja aeg? :)

                    Comment

                    • Makuz
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 214

                      #11
                      Re: Tartu Homegame

                      Homme mingi 1 ajal viitsiks Baribalis ?

                      //Homme 13.00 Baribalis siis.
                      Last edited by Makuz; 14.06.13, 21:05.

                      Comment

                      • tiigrikutsu
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 522

                        #12
                        Re: Tartu Homegame

                        Nii vara pole aega, õhtupoole meeldiks rohkem. :D DC ikka ye?

                        Comment

                        • Makuz
                          FPP Pro
                          • Jan 2010
                          • 214

                          #13
                          Re: Tartu Homegame

                          DC jah, õhtu poole ei tea kas ise olen.

                          Comment

                          Working...